Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz DeepDish #43 üzenetére

    És rendben végigment minden? Letöltöttem én is amúgy, mindjárt megpróbálom felrakni.

    Egyébként érdekes ez a Mio dolog. Januárban frissítettem az enyémet, akkor a mio.com vagy a mio-tech.com oldal valamelyikéről szedtem le a frissítést. Most itt én nem találtam magát a frissítést, csak az ehhez tartozó pdf doksit. Akkor volt egy EEU és egy EEU+Turkey állomány, utóbbi 2007-12 dátummal. Ezzel akkor nem foglalkoztam felraktam az EEU-t, ekkor lett R42+3+9932+1024 a firmware verziója.

    Most a már említett mio.com-on már csak EEU+Turkey 2008-01-ről van szó, de ahogy már írtam maga a zip nincs fent (legalábbis én nem találtam), csak a pdf.
    A pdf azt írja, hogy a 9932 és a 9901 verziókat összevonták 9911-be, tehát az enyémre is mehet ez a frissítés. Ez elvileg a Miomapot 3.3 Oct 24 2007 verzióra frissíti.

    A mio.hu-ról tegnap belinkelt frissítésnél ugyan nincs dátum, de maga az állomány gyakorlatilag megeggyezik a mio.com-ról januárban letöltött EEU+Turkey 2007-12-es csomaggal. A magyar pdf viszont azzal kezdi, hogy ha 3.3 May 18 2007 a Miomap akkor nincs szükséged frissítésre - ez tuti baromság.

    Jó kérdés, hogy a mio.com-on mostanság emlegetett, de elérhetetlen 2008-01 verzió frissebb állományokat tartalmaz-e, mint a mio.hu-ról letölthető, szerintem 2007-12-es verzió. Ha igen ezt még meg kellene valahonnan szerezni.

    Na ennyi szócséplés után nekiesek ennek az updatenek, aztán majd meglátjuk. Írok nemsokára.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák