Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz rudi #37 üzenetére

    Én is kifejtettem a véleményemet ha nem tetszik az a te dolgod.

    Próbáld meg értelmezni amit írok: áranyaiban jobb, gondolom tudod mit jelent (vagyis mégsem...).
    Egy szóval sem írtam, hogy jobb a 805 mint ezek a procik és képzeld tudom milyen teljesítményre képes a core és az x2...
    Azt sztem csak én tudom, hogy mit és hogyan képzelek el...
    ''Szerinted a Te 4,2 GHz-es 805-öd megáll egy 3,4 GHz-es Core 2 Duoval szemben is (ott a számok a korábbi CPU-s cikkben, lehet versenyezni velük)?'' Mit is írtam én? ''nem egy kategória és az áruk sem'' szövegértés... Azt pedig, hogy tuningban arányaiban legalább olyan jól húzható vagy akár jobban a 805 mint a másik két fajta proci tartom.

    Lap: érdekes: munkahelyeken, irodákban a legolcsóbb alaplapok is évekig üzemelnek gond nélkül és itt tényleg olcsóra kell gondolni... Aki pedig azt hiszi, hogy ami drága az minden esetben jobb is az vegye meg nyugodtan a drága cuccokat...

    [Szerkesztve]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák