Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Peet #22 üzenetére

    ''Érdekes különben, hogy jelenleg mindenre külön-külön céleszközöket gyártanak (PDA, telefon, mp3 lejátszó, PSP, pendrive, GPS ....stb.) holott nem lenne nagy szám egybe gyúrni őket.''

    Én addig örülök, amíg mindenre találok megfelelő céleszközt.
    Ugyanis rosszul látod, ez az integrálódás már pár éve marhára beindult,
    és aki élvezi, arra áldásomat adom, de örök igazság, hogy egy svájci bicska sosem lesz olyan jó adott feladatra, mint a kimondottan arra szánt célszerszám.

    Én nem akarom, hogy ha zenehallgatás közben lemerül a mindentudó mobilom,
    akkor már ne is legyek elérhető, nem akarom, hogy miközben a kedvenc számom szól, félbeszakítsa egy telefonhívás, és arra sem vágyom, hogy miközben valami jó fotótémát örökítenék meg, rámcsörögjön valami haverom.
    Értelmes módon (jó optikai zoomátfogás, nagy kijelző, de kis, zsebbarát méret, jó üzemidő, de könnyű, kisméretű akkumulátor) ezeket ez egymástól eltérő szempontoknak megfelelni kívánó eszközöket nem lehet egybegyúrni kemény kompromisszumok nélkül,
    amiket én szermély szerint nem kívánok meghozni. Akit viszont pl. az boldogít, hogy objektív híján egy műanyag lencsén keresztül készült fotót nézegessen, az már most is boldogan fotózhat elkábulva a pixelek számától meg az auto-fókusztól.
    konkrét példa: írtad a PSP-t, abba hiába raknak telefont, attól még nem lenne kényelmes egy nadrágzsebben, kisebbre meg ne csinálják, mert akkor kényelmetlen lesz a fogása.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák