Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stimpy

    aktív tag

    Helló-halló!

    Végre egy cikk, ami régi telókról szól.Amit érdekesnek találtam, hogy bekerült pl a 7650, ami tény hogy nagy újdonság volt , de én még nem sorolnám a legendák közé, hiszen a ma használatos telók első képviselője tudás szintjén.De ez persze nem zavaró, csak kicsit meglepődtem.
    Én , mint old-mobil fan sajnálom, hogy kimaradt a Nokia 2110/i.Amikor megvettem anno ezt a telómat, mindenki csak nézett, hogy milyen profi cuccom van (ez kb 9 éve volt), és akkor tényleg annak számított.Ami még bekerülhetett volna, mint áttörés, az a 6110, mivel annak volt először X-Press On előlapja, nem kis sikerrel.Ezeken kívül megemlíteném még az Ericsson R600-at, ebből még ma is sokat használnak netezésre, és senki nem akar megválni tőle, mert szeretik.Személyes kedvencem azonban a Nokia 6510, asszem veszek is egyet januárban.

    Legnagyobb bajom a régi telókkal, hogy kevesen gyűjtik őket, és nincs kivel cserélgetnem :U :(

    Hatalmas ötlet volt ez a cikk, nagyon jó volt látni ezeket a csodákat (bár én minden nap látom őket itthon, legalább is a nagy részét)

    Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

Új hozzászólás Aktív témák