Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz rudi #14 üzenetére

    Nem tudom miért, de a PVR fejlesztés kicsit mintha kisiklott volna. Ahelyett, hogy működőképessé tennék és kijavítanák a hibáit, inkább a sok kis 3rd party programhoz igazítják, hogy azok működjenek vele együtt(Axife, Xander, Wistron). Az újabb tunerek támogatását azért belerakták. Én spec. November körül kezdtem el panaszkodni mind a driver-re, mind pedig a PVR-re. Driver már jó, a PVR is talán összeáll(már nem késik a távirányító), de mióta a DTV-t használom, csak a magyarítás miatt van fenn a PVR.
    Vagyunk néhányan, akik istenítjük a programot, de ha nem tennénk, akkor talán jópár dolog még most is csak a digitális tuner tulajoknak kiváltsága lenne, mint pl. a műsorfüzet, amiből egy gombnyomás egy később kezdődő filmet hozzáadni az ütemezőhöz. Elvetemültebbeknek(pl.én) M.V.P. mode [link], a párhuzamos működéshez, teljes funkcióval(timeshift, recording, etc) és az egész távirányítóval vezérelhető. OSD az aktuális és a következő műsor címével az EPG-nek köszönhetően, hogy mindíg tudjuk mit nézünk :) Kibővített sleep timer funkciók, és mindez egy PVR-alapú, kissé feltúrbózott programban, ami szerintem már megjelenésében is alázza elődjét.
    Ezek után nem meglepő, hogy már most is használható Vista alatt.

    Viszont szívesen látnék a későbbiekben egy DTV2000 H tesztet, hogy működik a gyakorlatban.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák