Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiga667

    addikt

    Tesómnak K3 van, nekem Z5, előtte iPod nano 1st gen. volt. A K3 ronda élőben. Egyrészt nem tart egy hétig hogy szanaszét karcolódjon az egész, durvábban mint egy nano, másrészt az ujjlenyomatok is jobban látszanak rajta, végül pedig iszonyatosan gagyi műanyag az egész a fém hátlapos nanohoz képest. Emellett kezelhetetlen. Normális ember hüvelykujjal nyomkodja az ilyen alakú lejátszókat, ezeket a gombokat viszont nem lehet normálisan benyomni csak az ujjad végével, óvatosan...
    A Z5 legalább kinéz valahogy, fém, vannak gombjai (bár arra is ráraktak pár érintőgombot, hogy száradna le a kezük...), nem karcolódik, és nem papírvékony hanem meg lehet fogni rendesen, nem félsz hogy kettétörik a kezedben. (A nano-m egy törésbe halt bele, akkor eldöntöttem hogy vékony lejátszót és/vagy telefont soha többet.) A k3-at nem próbáltam PC-re kötni, de az enyém megy simán TotalCommanderrel is, pedig a hozzávaló firmware van rajta. Annyi a titka, hogy nem kell felrakni semmilyen szoftvert neki, csak simán rádugni a gépre, fél perc és felismeri mass storage device-ként. Tud id3 tag alapú rendszerezést és mappa/filenév alapút is egyszerre, mindenféle firmware haxxolás nélkül. Mellesleg 33k volt a 4GB-s. Hangminőségre mindkettő jobb mint az iPod, utcára bőven elég a tudásuk.

Új hozzászólás Aktív témák