Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz Riverflow #131 üzenetére

    Relatív hogy (kinek) mi a drága, de abban egyetértek a többi jelenleg kapható, hasonló tudású player-hez képest Európában szerintem is túlárazott.
    Én sem itthon vettem, 60k-t nem adtam volna érte. Van egy határ, ami felett nem jön szóba lejátszó, akármennyire is jó az a DAP. Mindenki eldönti, hogy meddig megy el, szerintem ha egyet csúsztatnának az árakon, (tehát pl 4gb - 50k, 8gb - 60k) akkor az már inkább reális lenne.

    FLAC-et (szinte) csak a Cowon cuccok kezelnek, (ogg-ot is, talán csak a Samsunggal együtt) és a leírásomban említett egyéb funkciók -video, jpg, txt, számológép, hangos szótár + flash támogatás = játékok- is hasznosak, ha valóban (ki)használja őket az ember, bár ezek inkább csak kiegészítő dolgok, mert a D2 hangban a legjobb. * bővíthető is, ami később még jól jöhet, ha jobban terjednek, olcsóbbak lesznek a nagy kapacitású SDHC kártyák.
    Van, aki csak felesleges csicsának tartja a plusz dolgokat, mert nem érdekli, nincs rá szüksége, ezért nem is elvárható, hogy többet fizessen.

    ape-ra vissztérve: lehet hogy a 2.20-as fw-rel még az ape is megy neki, de abban van még 2-3 idegesítő bug, így emiatt nem érné meg visszatenni a régi verziót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák