Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fercsi

    csendes tag

    válasz ponti_ak #123 üzenetére

    Ja, LDB-nél én is XP-re gyanakszom, de mindegy, halvány gőzöm nincs mi okozza, úgyhogy nem is érdekel.
    Én is kiakadtam, hogy ekkora lcd-n, ilyen kis bolhaszar méretben írja ki, mást vártam. És akkor még le is időzít az lcd, ha nincs folyamatos bekapcsoltra állítva, ami pazarló. Mi lenne, ha érzékelné, hogy van lyrics, és olyankor nem kapcsolna ki?! Amúgy eleve elég aprók a betűk, a különféle infók alig olvashatóak, igazán lehetne egy picikét nagyobb a betűméret.
    Az autoplayt-t is nagyon hiányolom, viszont rájöttem valamire, bár lehet semmi újat nem mondok, azért leírom: Felső gombokkal be tudom kapcsolni a lejátszást: 1-bekapcs, 2- M gomb, 3-gombzár, 4- újra M gomb, és szól a zene :-D (persze ha úgy van beállítva hogy ne zárja le a felső gombokat a gombzár). ...Legalább így a stylus-szal nem kell bénázni, amikor arra nem igazán van lehetőség.
    A video egy élmény, nagyon szép a képe. Én sárga busszal utazom össz. 2-2,5 órát naponta, és koncert filmeket is szoktam nézegetni, arra nem kell nagyon koncentrálni, nem fárasztó ekkora méretben sem. Csak mire egy dvd-ből olyan formátum lesz amit a D2 szeret....

Új hozzászólás Aktív témák