Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergo_pet

    aktív tag

    Köszönjük ezt az átfogó tesztet, nekem nagyon sokat segitett, mert baromira nem tudtam dönteni a sok lehetőség közül. Igazság szerint még igy is maradt két lap ami közül választanom kel, de azért az mégsem 20 :) Nagyon úgy tűnik azonban, hogy a következő lapom is egy gigabyte lesz, az előző egy 865PE1000-G volt és azzal is nagyon meg voltam elégedve. 2,66-os PIV-et siman hozta 3,4-re, es akkor is a 400-as ramok szartak be nem a lap. :DDD Na mind1, meg különben is már úgy megszoktam a kék szint, ráadásul nem értem az alaplapgyártókat, honnan veszik ezeket a szineket? Asusnak is mi az a sárga? mintha egy hasmenéses libacsordát engedtek volna a gyártósorra, pedig ezek ugy tudom nem újrahasznositott anyagokból vannak, hanem ilyenre festik őket, teljesen szar. :(

    A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

  • Gergo_pet

    aktív tag

    válasz #95590400 #46 üzenetére

    Hát szerintem nem annyira gáz, mert már akkora a kinálat, hogy az utolsó 3 lehetőség közül szinte csak az alapján kell választanod amelyik szin szag látvány terén neked jobban tetszik.
    A másik, amit nem tudsz, ezért nem is rovom fel, de én megrögzött modder vagyok, tehát nekem a külsőség, a jó szin, csatlakozók ideális elhelyezése a lapon stb igenis nagyon számit. Természetesen baromi jól nézne ki egy tiszta fekete, vagy tiszta piros lap is, mint a deluxe, de mivel én is magyar fizetésből élek, igy kénytelen vagyok bizonyos határokat szabni az árban. Ebben az árszegmensben pedig sajnos a rosszabnál rosszabb szinekre vagyok korlátozva, melyben az MSI piros és a gigabyte kék üde szinfolt, azonban az MSI most ugy döntött hogy a tesconak csinál lapot, igy marad a giga.

    Más: nemtom figyeltétek-e mostanában a kész konfigajánlatokat a boltokban, szinte mindenhol az alap C2D-hez egy NEO-F-et adnak, azért gáz, hogy elméletileg a hozzáértők mindenhova ezt javasolják, pedig ez most tényleg szarul sikerült lapja az MSI-nek. Félreértés ne essék becsülöm a gyártót, nekem is MSI vidkarim van és nagyon tuningbarát példány, csak ez az alap most igy sikerült, csak akkor miért szórják el ezt a lapot a számtekboltok, mikor még az sem indokolja, hogy a legolcsóbb, mert nem az???

    A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Új hozzászólás Aktív témák