Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz velizare #29 üzenetére

    A technológiai hátteret elolvastam, és ez csak a kisebbik probléma, szerintem.
    Ott kezdődnek a gondok, hogy tudják nagyon jól a kiadók, hogy a most megjelenő játékok építik fel az új konzolok imázsát, és ezt faszán elkezdték a Watch Dogs-zal, majd AC-vel. Saját maguk alatt is vágják a fát ezzel, nem csak a konzolok alatt. Ehhez jön az, hogy ugyebár folytatásokról van szó, így az elvárások megvoltak, nem ugrották meg már évek óta. A WD-nál pedig eleve magasra tették maguknak a lécet. Ehhez jön a next-gen konzolok körüli bizalmatlanság is, és az egészből az jön le, hogy igazából leszarnak mindent. Mindegy hogyan írják meg a programot, mindegy mit raknak bele, a szart is megveszik, mivel eleve van valamekkora hype a next-gen körül, na meg a sok reklám a játékok körül + folytatás ésvagy új IP.
    Ezt így nem lehet művelni, tök mindegy, hogy most ez technológiai döntés, vagy akármilyen más fejlesztési döntés vezetett ehhez. És tisztán látszik, hogy jött egy FC4, ami legalább technológiai szempontból okés, tartalmilag meglátjuk. Szóval ezek után hidegen hagy, hogy mit gondolnak, és mit nem a fejlesztők, oldják meg. Ezért mérnökök. (most vonatkoztassunk el a művészi oldaltól, hiszen erről nem tudok nyilatkozni)

    ha egy kosaras ugyanonnan ötből hármat dob be, akkor a maradék kettőt miért nem?
    Mindet dobja, hiszen azért kosaras. Másfelől viszont az Ubisoft esetében 1 sem ment be már évek óta, azért vagyok meglepve, hogy most 1 bement. Viszont ha már egy bement, az feltételezi azt, hogy mind bemehet, hiszen nem generális problémáról van szó, mert ha az lenne, 1 se menne be. ;)

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák