Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tesz-vesz123

    aktív tag

    Ismerek egy GSM-est, utángyártott kínai kijelzővel szereli a telefonokat. Egy iPhone 7-est és egy S10 Plust javított éppen. Amikor megláttam a sufnis "refurbished" iPhone 7-est (mellette a gyári kijelzőst) sokkot kaptam kb. Talán, ha lehetett 300 nites a fényereje maxon. S10 még rosszabb... Egy TN paneles Tescos LCD (már kézben is kifakult) vs Super AMOLED. Az hab a tortán, hogy visszatette a gyári, akkorra már szétrohadt szigetelést az iPhone-ba. Nevetve megjegyezte, hogy "ezt már remélem nem viszik vízbe". Persze plusz 5000-ért összehabozza a belsejét... Sosem értettem mondjuk, hogy valaki vesz egy autó áráért egy telefont, aztán tákoltatja egy ilyen szeméttelepen. :D Az Apple amúgy se sűrűn javít, hanem kicseréli a készüléket (és már mindenre 3 év garancia lesz).

  • tesz-vesz123

    aktív tag

    válasz CrAzY88 #171 üzenetére

    Én HTC One-nal szívtam anno. Elejtettem és megrepedt a kijelző. Egyébként működött, semmi sem volt, nem folyt el, csak csúnya volt, zavart. Mondom, ha már 1 éve fizetem a biztosítást, akkor megcsináltatom. Felhívtam őket, jött a futár, kifizettem a 20 ezret, elvitte, majd 2 hét múlva vissza is kaptam. Aha... A hátlap ferdén volt ráragasztva, ráadásul az alsó érintőgombok is elálltak, random beragadtak és úgy érzékelte a telefon, hogy folyamatosan püfölöm mindhármat. Érintőgombokról beszélünk. Biztosító felhív, újabb 2 hét... Visszajön a telefon, ezúttal a hátlap jó volt, most az előlap állt ferdén, a gombok ugyanúgy rosszak voltak, de megjelent egy új hiba: a hangszóró úgy recsegett, mintha átdöftek volna rajta egy kést. Biztosító felhív, most már anyáztam, jó, futár ismét jött másnap. Két nap múlva felhívott a Telemaxtól a szervizes (igen, ők foglalkoztak a biztosítással is) és ő így, meg úgy sajnálja, de nem tud mit kezdeni a telefonnal, nem tudja hogy kell megjavítani. :D Mondom tök jó, akkor kinek kéne tudnia? Nekem??? Felajánlotta, hogy kicseréli másikra. Mondom neeeem, egy ugyanilyet szeretnék! Az már nem kapható. Végül egy akkori Galaxy A5 2016-ot küldtek, mivel az volt hasonló árban mint a One. Ez is vicces, alapból 200k volt a One, csak előfizetésre vettem, így lett kedvezményesen 100 ezer. Szóval a biztosítás is egy nagy szemétség. Amint megjött a futár az A5-tel lemondtam a biztosítást. Azóta semelyik telefonomra sem kérem, még egyszer ezt a kókányolást nem játszom el. Ha már fizetem havonta k**ára cseréljék ki egy újra. Az Apple-ről tudom, hogy nem ilyen mocsok trógerek, úgyhogy, ha szervizelni is kell majd a telefonom, vagy megjavítják és ugyanolyan lesz mint új korában, vagy 1:1 kicserélik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák