Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz Brumi #12 üzenetére

    Sosem értettem azokat akik feleslegesen szórják a pénzüket...akik pedig másokéval teszik ezt, "szóratják", kifejezetten megvetem...;]
    Amikor még tehettem, akkor sem tettem...sem egyiket, sem a másikat...:B

    Magyarázat:
    Egy VGA kártya (legyen akármilyen drága) esetében soha nem "szólnék" be...lévén viszonylag ritka az olyan user, aki mondjuk egy döglött GF7600-as nyákból, egy G8x GPU-ból, némi RAM-ból meg SMD alkatrészből, no meg egy korrekt kis hűtőből képes lenne (akár veszteségesen is) 8600GTS kártyát gyártani...:P
    A szimpla "gyári túlhúzást" viszont, a referencia hűtés meghagyásával, szintén elítélem...barom aki ilyet vesz...az árkülönbségen inkább vegyen a gyerekének finomabb pelenkát, az asszonyának egy csokor virágot, magának egy üveg jóféle cefrét...:C

    De egy ilyen esetben, ahol az innováció és a "szakértelem" abban merül ki a "gyártónál", hogy három éjjel-három nap ment az iszonyatos brainstorming azon hogy hova és milyen tipográfiával kerüljön fel a céglogó, nem fogom véka alá rejteni a gondolataimat...és a többség egyet fog érteni velem....;)

    Az én nagy gondom amúgy ebben rejlik: Ez is azt bizonyítja, hogy nem ő a célközönség.
    Ahogy elnézem, te is ebbe a "kasztba" tartozol...miért is rühelled a fajtádat? Zavar hogy nem tudsz kitörni...?:DDD

    Akinek szüksége van rá, fontos a márka és pénze is van, megveszi ezt,
    Akinek van rá igénye és pénze az úgyis megveszi.
    Logikai bukfenc, a való világ nem ismerete...
    Akinek sok pénze van, akinek fontos(abb) a márka, az nem azért fogja megvenni mert látta valahol...pláne nem azért mert olvasott róla mondjuk a PH!-n...ő valószínűleg a büdös életben nem fog elolvasni egy szakújságot, nem fog informatikai portálokon olvasgatni...
    Két okból fogja megvenni: meglátja valamelyik multinál az üvegdobozban és leszarja a nevet (nem gondolnám hogy a "pénzes" emberkék az autó és óramárkákon kívül más témakörben is tájékozottak lennének a brand-eket illetően;]) vagy egy élelmes "boltos" jól átvágja az agyát és még a piaci árnál is jóval magasabb összegért rásózza...:C

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák