Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz KilgoreTrout #18 üzenetére

    Igen, anyagi értelemben tényleg túl rendezettnek tűnnek a körülményei...Hogy őszinte legyek, bennem pont ez ébresztett gyanút...Kiket szoktak ennyire kényeztetni? :B

    Nem is az a gond, hogy pár szót rosszul írt, hanem, hogy szinte minden mondatban voltak pl alany/allítmány tévedések, soknak egyáltalán nem volt értelme, ergo élőszóban sem értenék meg, amit mondani akar.
    Ez pontosan így igaz!!! Nem vagyok magyar szakos, de van egy ún dyslexia nevű rendellenesség, amikor az agy a gondolatok gyors cikázását valahogy fordítva hozza le. Úgy sejtem, ez lehet a háttérben.

    Az írásai azért tűnnek hangulatosnak, mert borzasztó naivak, olyanok, mint amikor egy kisgyerek rácsodálkozik a világra
    Na, ez egy más dolog. Én sem voltam soha nagymestere a szavaknak, mármint a guga-féle költőisségnek, de azt látom, hogy micsoda különbség van ember és ember között, nemcsak kifejezésmódban, hanem a világszemléletben is. Általában az irodalmibb beállítottságú egyének tudnak apró részletekről is regényt írni. Ez művészi hajlamra utal.. Én is gyakorlatiasabb vagyok, de azért szívesen olvasom az ilyen naív, rácsodálkozós cikkeket is. :B
    Úgy, ahogy mondod, üdítő színfolt :K

    egy idő után átcsap nevetségesbe. Ez is igaz, de tudod, néha én pont a nevetés miatt jövök ide. Szakik bocs!

    ez a teljesítmény amit itt nyújtott, kb egy másodikos gyereké, aki ráadásul a legtöbb esetben helyesebben ír Igen ez elgondolkodtató és semmiképpen nem jó, ha sztárrá nyilvánítjuk, de a sok-sok semmitmondó, bugyuta személyes bejegyzés mellett abszolút nem kirívó az övé. Ha te is olvasol másokat is, akkor láthatod, hogy igazat mondtam. Én az utóbbi időben nagyon sok lükeséggel és sületlenséggel találkoztam személyes bejegyzésekben. Azokhoz képest no name írásai a helyesírását leszámítva szinte Nobel-díjasnak számítanak. Jó, ez megint túlzás..., de értsd jól. ;)

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák