Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz smkb #37 üzenetére

    Igen, Árpád atyánk avagy az AMD-s ellensúly aki lerántja a leplet.

    Az alaplapgyártóknak kevesebb rálátásuk van, hogy a GF gyártósorain éppen milyen a kihozatal. Tegnap erről is szó esett de te úgyis azt hiszed el meg reklámozod ami éppen a szájad íze szerinti így erre kár is további karaktereket pazarolni. A lényeg, hogy neked megvan a napi kis szórakozásod így munka közben/helyett, és így mindenki boldog és elégedett mert mi is megkapjuk a napi hülyeség adagot amin jól szórakozunk.:D

    Blase19:

    Elég ha megnézed, hogy hány SP-vel és mekkora lapkamérettel hozta a 6850 és a 6870 az 5850 és az 5870 teljesítményét.

    zsigus: Az SB800-ban is benne van a LAN-hoz szükséges layer csak éppen drágább a hozzá tartozó PHY chip mintha egy teljes külön vezérlőt ültetnének egyetlen PCI-E sávra így tudtommal egyetlen gyártó sem használja ezt ki. Ezért ez nem túl nagy érvágás.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • atti_2010

    nagyúr

    válasz smkb #37 üzenetére

    Ha nem tetszik hogy szeretjük az AMD-t el lehet ám húzni a kék nagytecsó topikba ott aztán minden heppy.

    1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz smkb #37 üzenetére

    Amíg az AMD hivatalosan állítja az előre beharangozott 2011 közepei startot, addig nem tudunk mit kezdeni a pletykákkal. Ezzel majd a pletykaoldalak törődnek. Az NV is hard launchot mondott a GTX 580-ra. Semmit sem tudunk kezdeni azokkal a pletykákkal, hogy alig 1000 kártya startolt. Ezért nem lett megírva, mert a hivatalos cáfolat egy kézzel fogható bizonyíték megjelenéséig túl erős a pletykák ellen. Ezt a hírt is a pletykaoldalakra hagyjuk. :)

    Az NV csúszásokról nem én tehetek. Eléggé nyilvánvaló volt, hogy a szeptemberi összekókányolt kártya után lehetetlen tartani a decemberi startot. Ezért írtam a GF100 esetében 2010 elejét, és azon belül is inkább tavaszt. Tekintve, hogy április 12-én volt a termékstart nem tévedtem sokat.
    Egyébként nem igaz, hogy a negatív Inteles pletykákat negatívan tüntetjük fel. A Z-s Atomos hírben irtunk az új Atom pletykált csúszásáról, de leírtam azt is, hogy kicsi a valószínűsége a Q4-es startnak, mert semmi olyan problémáról nincs hír, ami ezt eredményezni. Persze lehetséges, mivel az Intel nem cáfolta, de egyelőre inkább fals adatnak tekinteném, és ezt ugyanúgy a hírbe is leírtam. :)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák