Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elf

    aktív tag

    válasz Vladi #26 üzenetére

    Jó lenne ezt a leállásos precedenst alkalmazható gyakorlattá emelni.
    Amikor mindkét gyerekem itthon feküdt lázasan januárban és a 24-fős osztályból 11-en voltak csak bent jöhetett volna egy 1-2 hetes tanítási szünet. Pontosabban ezt megelőzendő lett volna jó a szünet. Hátha ezentúl lesz erre mód...
    HAHA! Majdnem magam is lehittem! :-D
    Minden pontosan ugyanúgy fog folyni mint ezelőtt.
    Majd lesz az index.hu-n 2021 márciusában szép képekkel illusztrált cikk hogy "Egy éve ilyenkor állt le az ország" és majd mondjuk hogy, jaaa tényleg, már egy éve volt? Hogy repül az idő. Idén hova is megyünk nyaralni? Oda? Áh.... Tavaly is tömeg volt.
    És megy tovább a rohanás és a harácsolás.

    Ne legyen igazam! :(

  • Chaser

    titán

    válasz Vladi #26 üzenetére

    hihi ( :
    szép dolog is a naivság
    ma kaptam meg úgy ezredik alkalommal burkoltan hogy hülye vagyok, mert figyelek a fogyasztásra az eszközöknél, nem akarom semminek kinyomni' a szemit, inkább veszek drágábban kevesebbet fogyasztó dolgot
    és nem a villanyszámla miatt, az is szám ít, de a sor végén van, első az h így is feszegetjük a határokat, akkor legalább próbáljuk magunkat visszafogni olyan területeken ahol különösebb gondot nem jelent
    sajnos az emberek 90-95%-a azzal érvel, hogy de mit számít az hogy az ő gépe x vagy 2x fogyasztást produkál? dejszen' sokkal nagyobb fogyasztók vannak, gyárak ez az amaz
    oké, csak amikor 1, 2, 3-4-5 mrd ember gondolkozik így, lehet számolgatni mennyit jelent az "én gépem mit számít" süketség
    és végtelenségig lehetne sorolni a példákat
    ha ennek vége, újfent nem fog belőle tanulni a nagy emberiség, mert a gdpr és a végtelen hülyeség lesz újra az atyaúristen'...sajnos :)
    de! egyszer mindenképp kihalunk ha nem lesz gyökeres változtatás - bár valszeg' már akkor is késő -, ha nem vírus miatt, akkor mert lakhatatlan lesz a sárgolyó áldásos tevékenységeinknek hála

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • dabadab

    titán

    válasz Vladi #26 üzenetére

    Mert sok fontos dolgot van lehetőségünk megtanulni.

    Egyik: nem kell 247%-on pörgetni a gazdaságot

    Nekem azért van egy olyan érzésem, hogy egy nagyon erős gazdasági recesszió meg a munkanélküliség megugrása nem pont azt a gondolatot váltja ki a népből, hogy "mennyivel boldogabb így az életünk, nem kell annyira pörgetnia gazdaságot".

    DRM is theft

  • ncc1701

    veterán

    válasz Vladi #26 üzenetére

    Az a baj a gazdasággal, h ha az nagyon megy, akkor az emberek elenyésző részének nagyon jó, a többségnek éppen csak picivel jobb. Viszont amikor nagyon nem megy, akkor is az elenyésző résznek picivel rosszabb, de a döntő többségnek viszont rendes kajára, megélhetésre sem fussa. Elég aránytalan a rendszer. Igazából ilyenkor szokott az történni, h felkoncolják a gazdagokat, és elveszik mindenüket.

Új hozzászólás Aktív témák