Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Gondolkoztam, hogy mondjuk az ejtőernyős ugráshoz vagy az autóversenyhez hasonlítom a dolgot, hogy megértsem, miért jó a petárdázás, hiszen miért jó az is, hogy az ember felmegy az égbe, leugrik, és reméli hogy kinyílik az ernyő, vagy hogy 300-zal száguld, és milliméterekre menő harcot vív a versenytársaival?

    De nem, így sem tudom megérteni, miért jó, hogy gyújt, eldob, pukkan, röhög (jó esetben). Itt nincs adrenalin (ha csak nem az, hogy "na vajon lerobban három ujjam?", nincs extra érzés, nincs jutalom. Egyszerűen baromság. Gyerekkoromban egyszer kaptam egy ilyet unokatesóméktól, megsercintettem a gyufásskatulyán (legalább háromszor, mert szutyok minőség volt), eldobtam, durrant. "És akkor most mi van?" - gondoltam...

    Mondjuk más kérdés, ugyanez a véleményem a tűzijátékról is - magyarázd el az állatoknak, vagy a gyerekeknek, betegeknek, időseknek, fáradt embereknek, hogy a petárdázás illegális, a tűzijáték meg nem, bár utóbbi durran nagyobbat, tűzveszélyesebb, sokkal több káros anyagot termel, na mindegy.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz t72killer #24 üzenetére

    :(( :(((

    Több kérdés, illetve javaslat is felmerül bennem ilyen híreket olvasva.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák