Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz South Velen #12 üzenetére

    Én erre azt szoktam mondani, hogy ha Zuckerbergék, az NSA vagy akárki arra kíváncsi, hogy én mit csacsogok Marcsikával, hát egészségükre. :) Én egy átlagos srác vagyok, nincsenek sötét titkaim, és józan paraszti ésszel egyszerűen külön tudom választani, hogy minek hol van a helye.

    A személyre szabott marketing nálam megszűnt mióta kikapcsoltam, reklámot is alig kapok, csak néhány "Sponsored" ajánlatot, amiket két kattintás örökre eltűntetni. A Google-ben például hiába kapcsoltam ezt ki, rendre azt veszem észre, hogy például Makita fúróra keresés után mindenhol Makita reklámot látok egy darabig...

    A FB valóban elsősorban azért szar, mert ott még jobban rá lehet ébredni, mennyi hülye ember van.

    Ettől az eszköz maga nem szar, ez rossz következtetés.

    Másodsorban pedig azért, mert (fake) showoff-ra késztet...

    Azt gondolom, hogy a belső értékrend az ilyen vagy olyan, platformtól függetlenül. Akinek magamutogató, materiális, látszatra játszó, az a FB-on és IRL is ugyanígy jár el, aki meg nem, az se itt se ott. Egy biztos, engem még nem késztetett semmire, ahogy a kalapács sem késztet, hogy beverjem valakinek a fejét vele. :)

    ... elvonja a figyelmet a valódi értékek elől...

    Kinek mi a valódi érték ugye, de erről is azt gondolom, hogy aki felszínes, az a FB előtt is felszínes dolgokkal kötötte le magát. Ahogy írod, ez egyértelműen user error.

    (#13) Hieronymus: amíg nem hívogatnak, addig felőlem azt csinálnak vele amit akarnak. :)

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák