Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RI/OS

    őstag

    válasz proci985 #42 üzenetére

    szerintem ezért is szaladgálunk a phn olyan sokan 5slotos hűtéssel. mármint tényleg létezik 5slot hűtés és nekem tényleg olyanom van... 300dbes venti nincs (szép is lenne, 150-160körül már halálos), a leghangosabb otthoni körülmények között a duplamotoros delta olyan 63db környékén van. de olyan 45db is már baromi hangos szvsz (olyat viszont használtam). az x1950xtx hűtésére mondtak még szörnyűségeket, de hála égnek olyanom nem volt.

    Istenem, úgylátom nehéz megérteni, ha valaki viszonyításképp mond valamit, nem kell szószerint venni.

    ellenérv2: sokunkat zavar a zaj... annyira, hogy akár komoly energiát (idő, utánnajárás, pénz) is hajlandóak vagyunk arra fektetni, hogy ez a 45db lemenjen 0-30ra -kit mennyire zavar és menyit hajlandó rá áldozni- hasonló hűtési teljesítmény mellett... mert pl zenét hallgatunk a gépről, vagy HTPC, vagy akármi

    tényleg zenét hallgattok? azta, az milyen? én csak dosban szoktam pascalt programozni. ;]
    Szintúgy, nem kell szószerint venni. HTPC-be meg valószinüleg sokan fognak ilyen vga-t rakni, hja. Egy normális HTPC házba bele se fér, ott kezdődik.

Új hozzászólás Aktív témák