Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz @aMoRF #37 üzenetére

    De ehhez miért kellene egysülniük milliárdokért? Elég egy közös project és kész. Most már az Intel sem pofázhat bele. Nano legjobb esetben is olyan, mint egy erősebb Atom, ha X86 ha nem.. Nem lehet összemérni egy SandyB-el, vagy egy Fusionnal. Egy kis netbook szerű izé megalkotásához meg nem kell egyesülniük, elég egy közös chipset (az is valami 9400 max, mert Nano ki sem hajtaná ha nagyobb lenne). erre a célra viszont ott az nV-nek a Tegra, de azzal se sokat kezdett a dumán, meg hangzatos szólamokon kívül az elmúlt márfél évben, pedig már a vagy egy éve megvan a 2-es szériája is...

  • vanhalen

    senior tag

    válasz @aMoRF #37 üzenetére

    De ehhez miért kellene egysülniük milliárdokért? Elég egy közös project és kész. Most már az Intel sem pofázhat bele. Nano legjobb esetben is olyan, mint egy erősebb Atom, ha X86 ha nem.. Nem lehet összemérni egy SandyB-el, vagy egy Fusionnal. Egy kis netbook szerű izé megalkotásához meg nem kell egyesülniük, elég egy közös chipset (az is valami 9400 max, mert Nano ki sem hajtaná ha nagyobb lenne). erre a célra viszont ott az nV-nek a Tegra, de azzal se sokat kezdett a dumán, meg hangzatos szólamokon kívül az elmúlt márfél évben, pedig már a vagy egy éve megvan a 2-es szériája is...

  • Komplikato

    veterán

    válasz @aMoRF #37 üzenetére

    "Egy átlagos felhasználó aki netezik, Videózik a YouTub-on, szöveget szerkeszt, zenét hallgat nem feltétlenül igényel erőgépet. Egy Nano proci, Geforce VGA-val kombinálva egy Tablet gépben (10"-os érintő képernyővel), Androidos 2.2-es oprendszerrel és barátságos árcédulával kezdetnek igen csak jó lenne."
    Hmmm. Hát nem tudom, de akkor ehhez valami újabb pl. ARM proci is jó lesz, éppen most láttam egy TV tunert(!) ilyennel ... és ugye a Qualcomm-nak is van 2 meg 4(2x2?) magos CPU-ja mindenféle OGL, meg Media gyorsítóval. Az Odroid fejlesztői Android cuccokban meg olyan egymagos Samu processzor van, amin szépen megy a Froyo, a 3D, és mellékesen a full HD videok. Magyarán bele kéne húzniuk. Most láttam hírekben, hogy 2011-ben jönnek a WebOS-es tablettek, azok is már minek? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák