Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) tgabi333

tgabi333
(tag)

Milyen az a GL960-as északi híd?

(#2) klambi válasza tgabi333 (#1) üzenetére

klambi
(addikt)

[GL960]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#3) orbano

orbano
(félisten)

az az MSI felirat hihetetlenül visszataszítóvá teszi az amúgy normális notebookot...

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) Geli

Geli
(senior tag)

árról lehet tudni vmit?

(#5) Peat;) válasza Geli (#4) üzenetére

Peat;)
(veterán)

v-vel keződik a neve, value sorozattag, ami az olcsóságot jelöli a gyártónál, így drága biztos nem lesz

(#6) sheratan

sheratan
(titán)

szerintem szép, nekem tetszenek az MSI noteszek. bár sajnos az ergonómiájuk nem mindig a legjobb... ezen is jobbra fújja ki a levegőt a venti, pont az ember kezére, ha jobbkezesként külső egeret használ.

(#7) Mákos7észta

Mákos7észta
(aktív tag)

nevetséges. nem értem. egész jó koncepció lenne. lenne. de msi. msi logóval. msi "hűtéssel". pfuj.

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#8) kovy79 válasza Mákos7észta (#7) üzenetére

kovy79
(őstag)

:F :U

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#9) Mákos7észta válasza kovy79 (#8) üzenetére

Mákos7észta
(aktív tag)

Sajnálom.
Csalódtam már nem is kicsit az MSI-ben. Egyébként alapból nem szeretem az MSI logót. A minőséggel és a designal is vannak problémáim. Tényleg azt mondom, hogy minden ötletükben ott van az ötlet, de mindig elszűrják valamivel.. Egyébként a hűtési megoldásaik sem mindig logikusak. Jobbkéz felől van a rács, vagy épp belül vannak rosszul elhelyezve a komponensek, és a többi. Az anyagminőség végülis elmegy. Tényleg, nem mondanék ilyeneket, ha nem lett volna már MSI cuccom.. :(

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.