Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz Ricardo #12 üzenetére

    Valóban nem Trump aggódik értük (a kurdokkal kapcsolatos lépése nálam is kiverte a biztosítékot, nem mintha előtte kedveltem volna), viszont az, hogy rájuk hivatkozik, azt jelenti, hogy tisztában vannak a tanácsadói (nem hinném, hogy ő tudná kik azok az ujgurok) azzal, hogy milyen folyamatok zajlanak Kínában, és úgy gondolták, imponálni fog a polgároknak, ha kiállnak az átnevelő táborok lakóiért. Emiatt nem jelenthetjük ki, hogy a lőtéri kutyát sem érdeklik a kínai polgárok.

    #11) janeszgol:
    Hol írtam, hogy ő csinálta? Annyit írtam ,hogy azért van, akit aggaszt a Népköztársaság lakóinak sorsa.

    #27) sfdrakex:
    Kínában a Párt nevezi ki a vezetést maga közül, nem polgárok. Az USA-ban ez nem így működik, és még ha van is probléma a választási rendszerrel (pl. az electoral college torzító hatása és a superdelegate-ek jelenléte), a kínai viszonyokhoz hasonlítani azt enyhén szólva is nevetséges, pláne egy olyan ország polgárától, amelyik szintén megtapasztalta a Hazafias Népfront keretei között megtartott választások világát...

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák