Hirdetés

2019. július 18., csütörtök

(#1) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Ez ám az árú kapcsolás.Rákapsz az izére és a 3 hónap free után fizeted tovább. :DDD :C

???

(#2) Dark Archon

Dark Archon
(PH! addikt)

Épp ideje, hogy visszatérjenek a hardverhez adott játékok.

Egyedül a szolgáltatás neve zavarba ejtő, miért nem lehetett Microsoft Game Pass (for PC)?

Dark Archon | i5-8600 - GTX 1060 - 16Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN

(#3) Gyuri27 válasza Televan (#1) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Drogot is így terjesztik. :DDD

Amúgy valami 12k ez a vacak. Ha eladod jó.
Ha használod és 3 hónapig gémelsz az is jó.

Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#4) sakal83

sakal83
(PH! addikt)

Szíp akció:)

Épp most volt akcióban a Game Pass Ultimate az összes platformra 300Ft/hóért. Tehát 900Ft. :)

(#5) Micsurin válasza sakal83 (#4) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Egy hónapot vehettél 300-ért. Nem többet.

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: GoodlyBalint

(#6) vásárlow

vásárlow
(fanatikus tag)

Bár nálunk gyakorlatilag csak a zöld ufós boltban volt elérhető az előző promóció, de kb leírtam itt a lényeget.

(#7) sakal83 válasza Micsurin (#5) üzenetére

sakal83
(PH! addikt)

hagyjuk szerintem... nem vitatkozok, biztos igazad van, bár nem tudom, akkor nekem hogy sikerült több..b biztos rendszerhiba :DDD

(#8) Micsurin válasza sakal83 (#7) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Ha volt meglévőd (Live GOLD, vagy GP) átváltotta.

De 300-ért EGY hónap járt alapesetben.

[ Szerkesztve ]

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: GoodlyBalint

(#9) hackeeeee válasza sakal83 (#7) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

300 Ft-ért 1 hónap jár, ha volt meglévő előfizetésed, Gold vagy GamePass, azt automatikusan átváltotta Ultimate-re. Ennyi történt. :)

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar eladó

(#10) huskydog17

huskydog17
(PH! addikt)

Egyszer használtam MS Store-t...soha többet nem fogom!

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11) [CsuCsu] válasza Televan (#1) üzenetére

[CsuCsu]
(őstag)

Az a lenyeg. Viszont rosszul nem jovunk ki ebbol. Akinek nem kell, eladja es nem fizet elo. Akinek tetszik, az pedig mar tudja 3 honap utan, mire fizet elo, nem zsakbamacska. Amugy jo ki szolgaltatas ez, de egyelore en meg a PS4-es cimeket tolom, alig haladok veluk ido hijan.

(#12) Create. válasza hackeeeee (#9) üzenetére

Create.
(őstag)

Lehetett venni 3 havi xbox game pass-t 300ft-ért (3 hónap került ennyive nem 1), amivel lehetett játszani pár játékkal pc-n. Én is megvettem a state of decay 2 miatt. És nem volt aktív előfizetésem.

[ Szerkesztve ]

(#13) Predatorr

Predatorr
(tag)

RTX-et adnak hozzá? Fogyasztáscsökkentőt?

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#14) gianni85 válasza Gyuri27 (#3) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

Azt hogy? Én most vettem akciósan egy hónapot 300ért, és utána ezervalamennyit akart havonta levonni.

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#15) unrealnoise válasza huskydog17 (#10) üzenetére

unrealnoise
(senior tag)

Ne zavarjon, hogy ehhez még szinte a store sem kell, csak az alkalmazás leszedéséhez...

Leszeded az Xbox (beta) alkalmazást, aztán jé, működik. Sőt, szerintem egészen pofás az UI, egyszeren jó. Gond nélkül működött nekem.

Volt, hogy szívtam a store-al én is, de ez a deal szerintem elég penge.

Ha sokat játszanék, sok mindennel, tuti Xbox Game Pass előfizető lennék. Sőt... Még az is lehetek újra...
2 új játék árából megvan az éves előfizetés és ebben benne van minden Microsoft ex is, Halo, FM, FH, Fligh Simulator, Age of... Meg azért vannak már most is elég jó címek a csomagban...

[ pcarsdriversclub.hu ] -- PSN / moly.hu / trakt.tv ID: unrealnoise

(#16) huskydog17 válasza unrealnoise (#15) üzenetére

huskydog17
(PH! addikt)

Pontosabban ez csak a MS Store-ban működik. Használtam már és többet nem kérem belőle, mert olyan alap dolgokat nem tud, amire nekem szükségem van. Vettem már egyszer 300 Ft-os havi előfizetést, korábban is volt már ilyen akció.

Értem, hogy neked és a legtöbb usernek ez jó deal, aláírom, csak nekem nem az. :)

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#17) Chaser válasza Televan (#1) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

nálam is így volt, igaz nem free volt teljesen, 300ft/3 hó ( : azóta ultimate van, okosan azé' ( : de van előfizetésem 2,5 évig kb

___

Most az AMD bejelentette, hogy a Microsofttal közösen futtatott promóciójukat kiterjesztik szinten minden,

___

kezd beérni az xbox amd platform kombó végre, sejtettem h csak a kezdet az ms részéről, h hivatalosan leközli h az amd a partnere :)

szerk:
az mondjuk érdekelne, h minden kiskernél elérhető-e ez a promo, vagy csak kiemelteknél, mint pl alza, akiknél game bundle is volt, csak sajnos cpu-k esetében általában jóval drágább volt mint a többi bolt, most is a 2600 63e ft, egyéb értelmes boltokban 43-tól indul, azé' ez így max átbacás', de nem promo:) vga-k terén volt h még olcsóbbak is voltak konkurenseknél bundle játékokkal

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#18) Carlos Padre válasza Predatorr (#13) üzenetére

Carlos Padre
(PH! addikt)

Ezek a zöldeknél választható opciók, de egyszerre csak az egyik :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#19) hackeeeee válasza Create. (#12) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Lehetett, de az már nem aktuális. Mi az aktuálisokról beszélünk. :)

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar eladó

(#20) Micsurin válasza Create. (#12) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Game Pass volt valóban de a fórumtárs Game Pass Ultimatet írt. Az pedig egy hónapra volt érvényes 300-ért.

(#21) fecke78 válasza sakal83 (#4) üzenetére

fecke78
(kvázi-tag)

Hát nem igazán vagy képben az lsö honap a 300utána a többi teljes árú

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.