Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Nem kell azért egyből szélsőséges összeesküvés-elméletekre gondolni. :)
    Volt már ilyen. Legutóbb 2009-ben, mikor a Rio-ból Párizsba tartó Airbus zuhant le... Kb hetekig azt se tudták hol van. Aztán asszem egy hónap is kell hozzá, hogy meglássák az első vízen lebegő darabokat. És utána még vagy 2 év mire kitalálták mi is történt valójában.
    Necces volt, mert emlékszem, azon a nyáron repültem én is életemben először és remélhetőleg utoljára. :D Ezek után mégjobban fostam a repüléstől.

    No, de visszatérve a repülőt nem téríthetik el csakúgy "nyomtalanul". Ha eltérítik az rendben van. De az országok radarhálózata szépen végigkövette volna a gép útvonalát gond nélkül. Tehát ez szerintem kizárt. Az lehet, hogy eltérítették és valahol lezuhant. Okés. De hogy valahová letették a gépet vagy hogy nemtom milyen messzire repültek az kizárt.

    Ez a távirányítós marhaság is marhaság. : ) Speciálisan felszerelt / előkészített gépet lehet távirányítással vezérelni, vagy épp egy drónt ami eleve úgy van megépítve, hogy lehessen távirányítással vezérelni. De egy mezei utasszállítót biztosan nem lehet csak így meghackelni a nyílt tenger / óceán fölött és elvezetgetni egy random leszállópályára. Ez baromság úgy ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák