Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz dfdfdf #16 üzenetére

    Csak hogy tisztába tegyük a dolgokat:

    PS move: 50$ (controller) +40$ (kamera) +30$ (navigation controller) = 120$ (+50$/kontroller)
    Kinect: 150$ (kamera)

    Na mármost, egy ps move kontroller 50$. Néhány játékhoz, vegyük például az íjászkodósat eleve 2 kell... Ennél a pontnál máris drágább mint a Kinect, és még csak 1 emberről, jobb esetben 2-ről beszélünk. Gondolj bele egy osztott képernyős íjászkodásba vagy verekedősjátékba. Ragasztgatod a vezérlőket a lábadra? Tény, a videóban nem is láttam ilyen egyidőben multiplayerre épülő játékot. (talán a ping-pong kivételével) Mindenki várt a sorára, ennek ellenére biztos vagyok benn hogy lesznek ilyenek is.
    Kinect kb. 4 embert vígan felismer, és az egész tested kontrollerként használhatod. Nem kell hozzá semmit fogdosni, korábbi videókban olyat is mutattak hogy dolgokat "beszkennelhetsz" és szabadon használhatod őket vezérlőként. (gördeszka például) Ez nem tudom így van-e a véglegesben is, sajnos még nem láttam élőben, nem lenne rossz dolog. Mindegy ez most nem fontos, csak számold ki a felárat a PS move esetén +3 emberrel.
    Máris nem olyan drága a "Micróéké" nem igaz?

    Személy szerint inkább használom a kezem vagy bármi mást, mint hogy egy ilyen világító műbrét markolásszak egész játék alatt. De mindenkinek más az ízlése.

    Nem vagyok fanboy, mégcsak konzolom sincs, de Kinect-ben sokkal nagyobb fantáziát látok. A Sony move-ja számomra egy elhamarkodott, "ha már másnak is van, nekünk is legyen" megoldásnak tűnik. De majd kiderül év végén melyik lesz a befutó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák