Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bohus

    aktív tag

    Behalok! A piaci verseny, és baromi széles termékpaletta ellenére fél évvel ezelőtt nem találtam magamnak normális hordozható laptopot, használtat kellett vennem. Mit ad Isten, most Rudi is ezt tanácsolja, és igaza van! Nálam ott bukott el az új laptop vásárlás, hogy szememben az 1366*768-as felbontású laptop, az nem laptop. Hagyjanak engem békén ezzel a wide screen maszlaggal, hogy hujdemijenjó, nekem nincs rá szükségem! Tíz éve jó volt a 768 vertical points a 800*600 után, de most oltári kevés. A widesreen a HD movie-ra hajaz, de modja már meg valaki nekem, mi köze egy notebook-nak a házimozihoz?! 15", TN panel, csipogó hang, hee?! Ha meg melózni kell, scrollozásból áll az élet. Munkahelyen kolléganő ezzel szív, csillivilli widescreen, munkaügyi szoftverben az "oké" meg a "mégse" a képernyő alá esik, görgőre nem reagál, csak a csúszka marad a jobb szélen. Hatékonyság: -20%.
    4:3 az igazi, igény is lenne rá, de nincs alternatíva, remélem valaki minél előbb észreveszi a piaci rést. Jah, 16:10-es vettem, de gyűlölöm, still too wide...

    A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

Új hozzászólás Aktív témák