Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    Nem rossz, irodába Mancikának pont jó, de otthonra...

    @benedekco : Ha GbE lenne, mit csinál vele a user egy ilyen géppel... meg aztán akkor már veszélyeztetné a piacon a többi terméket...

    Mutogatni való hater díszpinty

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz benedekco #25 üzenetére

    "Veszélyeztetné a piacon lévő termékeket? Szörnyű ez a hozzáállás a cégek részéről."
    Arra épül az egész PC-piac, hogy ugyanazt a cuccot 3 féle csomagolásban eladni...

    Egyébként meg nekem pl. elég szokott lenni a 100mb/s-os cucc is. Ésszel kell csinálni a dolgokat, csak az ugye már sokaknál hiányzik... :)
    Meg aztán manapság nagyon divat a wifi is, az meg még a 100 megásnál is lassabb.

    @peterkeT : Egyik oldala ez, de pl. az olyan kis fusi-supportosoknak, mint amit pl. a főnököm nyomat, kevesebb bevétel lenne :)
    Amúgy Mancikaa nettopját is lepusztítja fél nap alatt, és azzal is képes nyaggatni bárkit.
    Hozzáértő meg nem ijed meg a p3-tól :) Szóval ezen nem segít :D

    Ezt már az asszonynak is mondtam (szintén informatikus, és újcucc-mániás), hogy mit vár, ha lesz munkahelye, akkor majd csillivilli új gépeket fog macerálni? Valószínűbbek a roncsok.
    Lett munkahelye, kapott egy 2.4-es P4 Celeront, meg akadt 1-2 C2D gép a kritikusabb helyeken, többi p4, P3... (2 éve volt ez).

    Az én melóhelyem P4-ekkel van tele, kisebb mennyiségben C2D. A'sszed azokkal nincs gond? Pedig ez egy rohadt nagy cég. (És akad pár P3 is...)

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák