Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz M@trixfan #32 üzenetére

    Attól tartok, hogy szerintem csak 5 percig használtad, hogy megnyugodhass mennyire is rossz az Apple.

    Eddig erről csak Te beszéltél, én szakmai szemmel néztem ezt a dolgot

    Hát ha szakmailag nézzük, akkor az elfogult nem én vagyok, attól tartok Te csak az Apple-t ismered, semmi mást. Ami nem baj, csak akkor nem kellene olyan mondatokat leírni, hogy Te az Apple-nek tulajdonítod a jól összerakott WS fogalmát. KB minden WS jól össze van rakva. Hasonlóan stabil is az összes... Nem a Mac OSX miatt jó egy Workstation, vagy a Windows miatt...

    Már eleve a pusztán sebesség alapú megközelítés nem túl professzionális dolog egy munkafolyamat megítélésében.

    Miért egy WS-től mit várnál el igazán? A minőség alapvetően az összesnél igen hasonló...

    Elnézést kérek, ezek után nem tartom szakmailag megalapozottnak a véleményt, még a "shaky cam" videótól is eltekintve ahol pont Lightwavet demóznak ami köztudottan igazán frankón optimalizált a platformon.

    Mesélj már a platformról kérlek!

    Egyáltalán hogy jön ide ez a hasonlítás, mi ez az állandó bizonygatási vágy a PC-sekben?

    Hát ez az, meg kellene kérdezni attól, aki felhozta. Amúgy pedig részemről csak annyi lenne ezzel a mondandóm, hogy picit túl lépte még a PC-s világ pl a Penryn-t.

    Nekem végülis teljesen mindegy, csak már annyira unalmas.

    Igen ezzel nem vagy egyedül.

    Ez még mindig nem releváns benchmark arra nézve, hogy a Xeon bármivel is gyorsabb lenne, rengeteg real world teszt adódna ahol konkrétan le lehet mérni.

    Akkor ezek suerint a Mac Pro egy felesleges termék lenne? Amit mondhatok neked, hogy a HP Z820 kb 2 - 6* gyorsabban renderel le egy MP4 HD-t mint egy bármilyelyen PC alapú rendszer. Pl. az emlegetett Procoder.
    De próbájl meg SDI- jelből HD-t felvenni ami mondjuk MP4 kodolású, mondjuk a Te WS-eddel, elmondom körbe fogja röhödni a feladat....

    A Művészkedés pedig nem egy konkrét megfogható valami...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák