Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    "a kiegészítők számára viszont a telefon töltését kötelezően előírja, vagyis a passzív bővítmények nem kerültek lefedésre.."

    Annak ismeretében, hogy általában meddig bírják szusszal az androidos telefonok, nem biztos, hogy ez annyira rossz hír...

    Viszont kíváncsi vagyok, hogy miket fognak kihozni a dologból, ileltve, hogy a jelenlegi eszközök közül melyik lesz kompatibilis (elég hozzá vajon egy extra program, hogy működjön, vagy teljes frissítés kell, stb.)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz kolosanyi #2 üzenetére

    Ezt most nem értem, miért is menne mindenki az alma után :F

    Szabványos csatlakozó volt az alma előtt is, telefonhoz kiegészítők voltak az alma előtt is, és mivel minden androidnak már a kezdetektől szabványos, kb. mindennel kompatibilis csatlakozója volt, teljesen adta magát a dolog. sőt, meglepő lett volna, ha nem jönnek ki vele. Ez most nekem kb. olyan, mint amikor azt mondja az apple, hogy loptak tőle szellemi tulajdont, mert a másik telefonban is van lekerekített négyzet/télgalap, kijelző, meg ikonok :F

    kaller1: Szerintem azért, mert túl bonyolult lenne. Értsd: elég kevesen használják a gyári androidos zenelejátszót, sőt, sok telefon gyárilag másikkal érkezik, így elég nehéz lenne megírni, még ha csak ~10 lejátszóra optimalizál is, és valszeg annyit nem adnának el belőle, hogy megérje az egész szívás.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák