Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amúgy eszembe jutott az én munkahelyem. Kőkeményen a szabályok szerint működünk. Ezért amúgy vannak idiótaságok. Pl józsika felülvizsgálhat egy gépet, de nem kezelheti azt, ilyenkor keresünk valakit akinek van papírja róla. Annak ellenére, hogy józsika is ért hozza, nagyon. Persze nem minden téren működnek a szabályok, mert el kell dönteni dolgozunk vagy teljesítjük a munkafeltételeket, mikor mi az érdek. Ebből kifolyólag beszólás stb lepereg a főnökről, nem tud mit tenni velünk. Én simán közöltem az enyémmel, h beteg vagy? Miért nem kötsz bele dolgokba ma éppen?. Persze megtehetem mert nem számítok ellenségnek. Olyannak számítok akinek ha mondanak valamit az elkészül.
    Ezek a dolgok nem működnek mindenütt, ott félhetnek az emberek. Ami nem baj, de rossz is. A mérleg nyelvét kell jól eltalálni.

    DeFranco! Az enyém nem tudna velem mit kezdeni ha ezt mondanám. :DD Ezt nagyon jól tudom! Én ott dolgozok ahol ha 35fokban kint vagyok X perc múlva behúznak az árnyékba mert ha elájulok őket cseszik meg. Ennek a fordítottja ahol lehet félni: Be ne gyere még kész nincs!

    Nekem akkor is durva a történet és sajnálom a palit! Biztos lenne bosszúhadjárat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák