Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabi113

    tag

    Az a helyzet hogy a Nokia továbbra sem hajlandó minden olyan készüléket támogatni, ami képes lenne a játékok futtatására. Igy az sem tudja megvenni a játékot, aki esetleg megtehetné, csak ne adj isten egy N73-asa van. Ráadásul jól be is etették az N73 és N93 tulajokat, hogy majd támogatott lesz a telefonjuk, erre nemrég azt mondták hogy nem lehet, mert régiek a készülékek, nem elék izmosak. Érdekes feltörve állítólag tökéletesen megy rajtuk, ráadásul az N93 izmos is. Én annó N80-on üzemeltem be, Hooked on a 2,1"-os képernyő közepén ment, mert ugye nagyobb volt a kijelző felbontása. Persze nem azt mondom hogy az N80-t támogassák, azt az elején kellt volna kitalálniuk, hogy ne fix felbontásokban gondolkozzanak. Na most kezdhetnek minedt előlről az N97 miatt. Szuper :C

    És ez a telefonkorlátozás csak azért történhet meg, mert nem saját üzleti alapokon van az Ngage hanem a Nokia pumpálja. Ha saját lábon állnának érdekük lenne minnél több telefont kompatibilissé tenni. Igy viszont csak egy kiegészítö szolgáltatás, ami ismét halálra van ítélve. Főleg ha most rácuppannak megint egy pár évre az új kijelzőfelbontásra (640x360), és nem teszik végre rugalmassá a rendszert. Én meg reménykedek :)

    [ Szerkesztve ]

  • szabi113

    tag

    Sajnos nem igy van. Csak egy játékot lehetett kitenni full képernyöre, a Sytem Rush-t, és az is csak azért multiscreen mert (szoftveres) OpenGL alapú. És nagyon szaggatot, bár ez már az N80 gyengeségeinek tudható be.

    Az Ngage menü teljesen szétesik nagyobb képernyőn, a játékok letgöbbje vagy kicsben futott, vagy szétesve, vagy sehogy. Sajnos ugy gondolták hogy életünk végéig jó lesz nekünk a QVGA felbontás.

Új hozzászólás Aktív témák