Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Szép-szép eredmények ezek az M.2 SSD-k, de ha valaki nem másolgatni veszi, "hétköznapi" programoknál alig pár tizedmásodpercnyi betöltési időt nyer... pár kivétel ha valami nagyon-nagy fájlokkal való munka töltődik be róla...
    De "átlag embernek" nem éri meg jelentősen többet fizetni érte... meg vannak olyan M.2 meghajtók amik valójában sata egységek, csak "más formátumban" ... azok még csak nem is gyorsabbak.. ott meg maximum a "kompaktabb forma" miatt érheti meg (ha jó az ár)...

    Nekem legalábbis ezen konklúzió jön le ebből a tesztből (is)... Igazából ha nem a leggagyibb SSD-t veszi az ember akkor kb. jó is lehet a legtöbb embernek...

    Mondjuk én az M.2 SSD-k rögzítési és elhelyezési módjával nem vagyok kibékülve, "széles és lapos" helypazarló egy alaplapon... lehetett volna mondjuk olyan foglalat mind egy memóriáé, akkor kicsit kevesebb alapterülettel is beérné... talán hűteni is könnyebb volna... sebaj, kell majd valami M.3 foglalatnak is (ha lesz) :D

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz domos #115 üzenetére

    tény, de akkora árkülönbség sokszor nincs, és azért a gyártókat "ne biztassuk" a leggagyibb megvásárlásával ... (mondom ezt egy Toshiba TL100-assal ... hirtelen kellett anno és a közeli boltban csak ez volt raktáron)..

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák