Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsmester89

    őstag

    válasz gabi123 #10088 üzenetére

    Én LG KU990i-hez használtam ugyan ilyen tokot.
    Soha többet nem vennék ilyet, a belső bélés a peremnél elvált, így mikor beletoltam a telefont, egyre jobban levált. A végén már kiszedtem belőle és csak a bőr maradt, abban meg lötyögött, meg ugye a kihúzható kérsze is már szabadon volt.. Ki is dobtam.

    Remélem nálad ez a probléma nem fog előjönni!

    A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

  • soldier2

    őstag

    válasz gabi123 #10088 üzenetére

    Én is a nagyobbat vettem, de nem kellett volna. Ha bele lehet tuszkolni egy tokba (úgy, hogy a telefon teljesen benne legyen és ne lógjon ki semmi belőle) akkor pár nap alatt könnyedén fog ki-be járni, de nem esik ki magától. A nagyobbik tokkal vigyázni kell, mert pl az én ArcS-em a legtöbb leesést úgy abszolválta, hogy fordítva tartottam a tokot és kiesett. Egyébként a linkelt PierreCardin tok nekem bejött (ha cserélni akarod nézd meg a Samsonite hasonló tokokat is, én anno túl szűknek találtam, de így utólag lehet jó lett volna.

    A félévente új csúcsmobil témához pedig csak annyit, hogy amíg a konkurencia ezt csinálja (S4 Snapdragon800-al, LG G2, és biztos vagyok a HTC is villantani fog valamit) addig a Sony is kénytelen ezt csinálni. A Honami pedig egyre inkább tűnik egy Faceliftnek, mint annak a nagy durranásnak amiről a korai pletykák szóltak. Gyanítom, hogy sokan többet várnak tőle mint amit valóban nyújtani tud. Nekem viszont akkor is kell, bár most, hogy az LG G2 már 500 euróért előrendelhető komoly konkurenciát fog jelenteni biztosan.

    [ Szerkesztve ]

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák