Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Williamgrant #793 üzenetére

    Naponta többször is változik ez a rossz ébresztő délutánonként 15:05 van, estétől délelőttig 06:15. Bocs, most megint megnéztem és 22:00-van :). Egyikre sincs ébresztőm (se naptár bejegyzésem).
    Restart után az első 10-20 másodpercben a valódi alarm időt látom itt, utána meghülyül. Volt hogy csak 1 volt bent, a reggeli, akkor is ezeket mutatta.
    Nekem fel sem tűnt hogy más az ébresztő mint az XZ1C-nél, miben más? Látszólag ugyanolyan.
    Ellenben még mindig megvan az előd, mert A10-re váltás idáig úgy látom nem fasza, és itt is akadnak már A9-en is olyanok, hogy térerőt mutat, de valójában nincs kapcsolat(!), zseblámpa másodjára kapcsolódik be (hetente 2-4× előfordul, második bekapcsra jó), android autó ritkán indul csak magától (több verziót is próbáltam), Wifi timer sem működik mindig (hetene kb nem kapcsol ki vagy be valamit) és még mindig fennáll, hogy írok egy hsz-t operában, átváltok másik appba megnézni valamit, vissza, és rohadtul újratölti a lapot. Nem Asphalt 8-aztam, csak megnéztem/megvágta egy képet hogy pl csatoljam a hsz-hez, vagy a spritmonitort indítottam, vagy hasonló kis memóriaigényű dolog. Idáig azt hittem gyökér az XZ1C memóriamenedzsmentje, de úgy látom nem történt előrelépés ilyen téren. Majd csekkolom az előddel, de mintha a polar H7 is azóta szopatna hogy késve/nem indul a HRM kommunikáció, de ha rámegyek hogy pairing, egyből látja.
    Ha ez nem javul/romlik, inkább ez megy az apróra, és ha behal egyszer az XZ1C, akkor visszarakom a pótpót N78ba a SIM kártyám és minden gyártó ....ja. ***om a tepsikbe.

    Mostly Harmless: nekem még nem szól, most ti vagytok a bétateszterek. Remélem hozzám a javított érkezik már.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák