Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz margithid #3 üzenetére

    nem sok érv van a sony mellett..
    általában jóval nagyobbak mint a kijelző, és általában fizikai gombsor sincs...
    a vízáll modellek nem vízállóak, továbbá több széria kijelzője(pl z1 compact) egyszerűen csak berobban a zsebben(mint nekem a kijelző)...
    üzemidejük átlagos hiába stamina mód,stb,(ez csak pr szöveg, lásd többi androidnak is ott az energiatakarékos módok, programok bezárása stb..)
    túlárazott gépek, most Huawei telóm van és minden szempontból jobb mint a volt sony-m...

    és ezek a mostani formák..pff.. na ez télleg tepsi...

    hát és ez a mega LOL:

    "A Sony álláspontja a vízállóságról
    Az Xperia XZ1 por- és vízálló készülék, így nem kell aggódnod, ha megázol vagy ha a szennyeződéseket a csap alatt szeretnéd lemosni a készülékről, de ne feledd: előtte minden csatlakozót és fedelet megfelelően le kell zárni. Nem szabad a készüléket teljesen víz alá meríteni, illetve nem szabad kitenni tengervíznek, sós víznek, klóros víznek vagy más folyadéknak, például italoknak. A készülék nem rendeltetésszerű használata esetén a jótállás érvényét veszti. A készülék az IP65/68 behatolásvédelmi besorolás szerinti teszten esett át. A töltés megkezdésekor az USB-portnak tökéletesen száraznak kell lennie."

    wtf?

    Az IP 68 az: Teljes mértékben védett por ellen és Víz alatt folyamatosan használható a gyártó által megadott ideig (1 m-nél mélyebben)

    kissé ellentmondásos:)

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

  • flash-

    veterán

    válasz Bozek #136 üzenetére

    "Valakinek meg pont ez jön be. Én nem szeretem az olyan mobilokat, amiket óvatosan kell megfogni használat közben, nehogy véletlenül rányomjak valamire a kijelzőn. A fizikai gombok meg a zsebben könnyen megnyomódnak és önálló életre kel a telefon."
    oké, ez izlés dolga, számomra és sokak számára nem túl szerencsés ez a kivitel..

    "Van egy Z1C-m is, köszöni szépen, jól van. Múltkor 1 órán át ázott a szakadó esőben, de azóta is működik. Egyébként a topikjában se nagyon olvastam "berobbanó kijelző"-ről, szóval valótlanságot ne állítsunk."
    magyar topikban lehet hogy nem (de egyébként ott is írta már egyszer valaki emlékeim szerint,sőt én akkor linkeltem a fotókat, ami érdekes módon eltünt..na mind1..), de külföldön nem egy topic és cikk foglalkozik ezzel:
    [link]
    [link]

    "Még mindig olcsóbbak, mint a Samsung csúcsmodellek, vagy az Apple termékei."
    végülis ez igaz, minden hasonlítás kérdése.

    "Aha, pont a Huawei esetében olvasok olyanokról, hogy még azokat a programokat is bezárja, amik a kivételek listáján vannak. Ez aztán a tökéletes energiatakarékos mód."
    nálam Huawei P10 lite android 7.0 alatt nem zár be olyat amit nem kell. az más kérdés hogy valaki beállítja, aztán lefuttatja az optimalizálást ,mert az valóban újra magától állítgatja a dolgokat, kivéve ha a kivételekhez nem adtuk hozzá az adott programot..

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák