Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz darvinya #22282 üzenetére

    Van neked fent gmaps és hozzá tartozó navigáció?
    ha igen akkor azzal nézz meg egy navigáció elindítását. Én ma kocsiban is próbáltam jelet fogni a kék ég alatt, ahol eddig 5sec alatt volt navim, most nincs. és 15 perc alatt sem. ezután pedig feladtam, mert így használhatatlan. Ha kell navi addig ICS-el és CM9/10-el is jobban működik mint bármelyik stock JB. Kapok jelet ami kb betesz a város közepe felé, miközben a szélén ülök és kapok egy szép kék átlátszó kört, ahol még lehetek, de a navi nem indul mert nincs GPS jel.
    Reggel mielőtt indultunk a Balatonhoz még láttam ezt a tippet amit írtál. Nos, ezt akkor át is írtam, mivel ondemand volt oda írva, amit nem hiszek, mert phantom kernel fut jelenleg a telón no-frils cpu control-al már amióta feltettem ezt a JB-t és interacvite módba volt állítva. Ennek ellenére én ezt átírtam, majd reboot és a GPS nem változott egy kanyit sem. Egész nap be tudott lőni úgy egy 20km-es sugárban, de semmi több.

    szerk: Közben elindítottam egy gyalogos navigáció próbálkozást a városon belül. Most kitartó leszek, itt van az ablakban, kvázi szabad ég alatt. Kap egy fél órát, hátha.. :U

    [ Szerkesztve ]

  • Fekka

    tag

    válasz darvinya #22282 üzenetére

    Én összehasonlítottam a Dekrer által feltöltött hw_configgal a sajátomat, betűről betűre ugyanaz. A build.prop fájl pedig csak az extra beleírásokban tér el. Hiába írtam át interactivera.
    Én munkába sétálva bekapcsoltam a gpst, és vagy 10 perc volt, mire megtalálta a szabad ég alatt...bent egyáltalán nem talált jelet, legalábbis nem tudtam megvárni.
    Autóban még nem tudtam kipróbálni interactive átírás után.

Új hozzászólás Aktív témák