Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alkesz85

    friss újonc

    Sziasztok!

    Két hete használom az Xperia 5-öt, Huawei mate 10 pro-ról váltottam rá.
    Sokáig volt előtte Sony-m egészen a w800-az SP-ig, de aztán egyszerűen nem találtam olyat,ami jó lett volna.
    Én sokat utazom,átlag napi 3 óra minimum ingázás,és sokat filmezek,olvasok rajta,ezért érdekes nekem a jó kijelző,és az akksi.
    És azt kell mondjam,végre sikerült egy igen jó készüléket lerakniuk az asztalra.
    Én is tartottam tőle,hogy a mate 4000es akksija után visszalépés lesz,de nagyjából hozza ugyanazt.
    Igen,van kb pár % eltérés,mire reggel beérek,filmezek,zenét hallgatok közben, másfél óra alatt a mate 100%-ról lement 83ra, a Sony pedig 81re.
    A fogás a mai napig fura,de nem azért mert keskeny,hanem mert brutálisan csúszik,és tokot is külföldről kellett rendelnem,kb sehol mégcsak nem is hallottak róla...(bár lehet csak rossz helyen néztem).
    Még megvan a mate 10,és már pár nap után fura volt megfogni a 16:9 es telót,szóval elég hamar hozzászoktam.
    Az ujjlenyomatolvasó nem a legjobb,ezt főleg úgy mondom,hogy előtte volt Honor 8-am,és ez a mate 10 pro,és mindegyiknek villámgyors,pontos volt a leolvasója, a Sony pedig sokszor tétovázik.
    A hozzá kapott bluetooth füles félelmetesen jól megy hozzá,nagyon jó a zajszűrés,de az se tökéletes,mert fura módon ,szokszor nem hallanak a másik oldalon.
    semmi baj,beszélnék simán a telefonnal,de nem lehet,mert volt,hogy kikapcsoltam a bluetooth-t a telón,de még úgy is azon keresztül erőltette,konkrétan vissza kellett tennem a tokjába a fülest,és csak azután tudtam telefonálni...és ez azért ilyen árkategóriánál bosszantó.
    Természetesen megértem,aki azt mondja,h kicsi az akksi,meg csak 3*12 mpxl,és fura és csak 6giga ram,és igen,megértem,hogy a one+ vagy xiaomi számszerüleg többet nyújt.
    De nekem pont ez kell.
    Lehet többet nyújt egy xiaomi számszerűleg,vagy jobb képeket csinál,de nekem nem adja meg azt az érzetet,amit a Sony.
    Nem bántam meg,és ha nem csúszik ki a kezemből,szerintem nem is fogom még 2 évig.

    Sziasztok és remélem nem lett nagyon bő lére eresztve! :)

Új hozzászólás Aktív témák