Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prolad

    őstag

    A Sony olyan, mintha kereken 1 évvel le lenne maradva. Ennek így ahogy van tavaly kellett volna jönnie az 1 helyett (nyilván az akkor aktuális hardverrel, az 1nek pedig egy évvel korábban.
    Amúgy biztos jó cucc, az 1 is szuper volt, a gyengeségek/hiányosságok nagy része pedig javítva lett.

  • prolad

    őstag

    válasz janeszgol #69 üzenetére

    Egy okostelefonomat ejtettem le (pontosabban reptettem meg), de az még egy Nokia e52-es volt, ott pont nem a méret volt a probléma :D
    Amúgy ez a Sony se egy óriás, 72mm szélesség még egy kézzel is vállaható.LEgfeljebb az okozhat neézséget, ogy picit magasabb az átlagnál.
    -képarány: lehet szidni a 21:9-et, de lassan eljut ide a többi gyártó, idén a 20:9 a trendi, onnan ez már nincs messze
    -szoftver: semmi extrát nem tud a Sony szoftvere, de amiket próbáltam (1, XZ2 Premium, XZ2, XZ Premium), ott nem volt gond se az optimalizációval se a bugokkal. Biztonsági frissítésekben erős a Sony, a fő rendszerfrissítésben már annyira nem, alapvetően jönnek új verziók, de a rollout elég lassú tud lenni (pl. az 1 Android 10 frissítése)
    -akku: a jó optimalizáltság miatt elég jól bánnak a Sonyk a kisebb akukkal. Az 1 is hozta a kategóriaátlagot a mindennapokban. Persze lehetett volna sokkal jobb is, egy nagyobb akkuval, ahogy bizonyára ez is. De kb a Sony az egyetlen, ahol nem tapsztaltam random és minden ok nélkül nagy készenléti merülést pl. éjjel.

    Ha egy kicsit odatennék magukat,akkor simán tudnának olyat, mint a konkurencia. És mostmár a kínaiak sem annyira olcsók (persze nem 400ezer, vicc). De már évek óta csak félgőzzel megy a telefonos ág, kb mint az LG, de ők legalább beismerték, hogy ennél jobban nem éri meg.

Új hozzászólás Aktív témák