Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enci1983

    senior tag

    Hiányoltam a tesztből, hogy nem lett megemlítve a HS Power Control illetve a Motion Blur Reduction. Side Sense nekem kifejezetten tetszik, egykezes mód pedig már évek óta van. Nem is értettem a cikkben, hogy végre az is van. Nem érzem, hogy jobban melegedne mint az ezelőtti Pixelem, vagy azelőtt a Huawei. A Samsung Exynos variánsokat nem is említve... Soha nem vágtam ezeket a dolgokat, de máshol nem is olvastam, csak itt. Bevezető hmmm, igaz, sokat variáltak az elnevezésekkel, de melyik cég nem? LG is például, kezdte az Optimus névvel, aztán jött a G, majd a V, ThinQ utótag, most Velvet. De hamarabb összezavar mondjuk a Xiaomi vagy a Huawei a különböző Pro, Plus, T, SE, Lite, Note, Max, Pro, Ultra és ki tudja milyen Edition utótagokkal ellátott készülékei. Samsung pláne, a végtelen A és M szériás mobillal, amik a számozás mellé még plusz betűt is kapnak... Mindegy, szerintem irtó szép telefon, felismerni, hogy Sony. Nem tucat kinézet, teljesen vállalható, sőt, persze nem ennyiért.

    [ Szerkesztve ]

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

  • Enci1983

    senior tag

    válasz Graphics #46 üzenetére

    Nincs, ugyanis én több mint fél éve egy Xperia 5 mobilt használok, ezelőtt is volt pár készülékem tőlük. Ha ilyen dolgokat produkálna, biztos nem vettem volna újra tőlük telefont. Amit te elfogultságnak titulálsz, az nálam személyes tapasztalat. Nem tesztekből vonom le a következtetéseket...

    [ Szerkesztve ]

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

Új hozzászólás Aktív témák