Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz moma #130 üzenetére

    A Sony appban állítottam be a kikapcsolást, de magát az appot nem használom. Ül a telón, tőlem megrohadhat. Laptophoz nem tudok más módszert a ki-be kapcsolgatásnál, kivéve esetleg, ha veszel egy nfc matricát és beprogramozod. Akkor csak rá kell tenni, bekapcsol, csatlakozik a laptopodra, mint utolsó forrás és boldogság van...
    Ha Te elégedett vagy a zajszűréssel, akkor nem kell vacakolnod vele és használd egészséggel! Ha piszkál a kisördög, akkor gond nélkül, némi melóval rá lehet kényszeríteni a régit (de ne engem okolj, ha valami mégis félremegy) és simán vissza is lehet térni a legújabbra (amelyet én már nem próbáltam ki, az eddigi rossz tapasztalatok miatt).

    Többi már spekuláció... ha zajszűrés, akkor basszus legyen csend, azért vettem. Leszarom az állítható ambient soundot, EQ-t, 360 audiot :W szuper hangjavítást :W :W és hasonló hülyeségeket. Ha viszont ebben bringázom és elbasz a villamos, csak magamra vethetek. Ne akarja a Sony nekem megoldani a saját Darwin-díjas életem, köszi :N

    A firmware-ek között nem lehet gombnyomással váltogatni, ez nem lehetséges, csak ha két teljes elektronikát építenének be, külön kapcsolhatóan. No way :))
    Az xm4 állítólag jobb zajszűrő algoritmust kapott, nem tudom, nem hallottam. Mivel ugyanúgy néz ki, azt vizionálom, hogy a driver részhez nem nagyon nyúlkáltak. Arra eddig sem volt panasz (vagyis a hangjára).

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák