Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    Először is a kedves csikkírónak:::: ez a teló 16mm vastag, nem 11,5. 11,5 pl a nokia 6700 classic, és az látványra is sokkal pengébb. Nem tudom honnan jött ez az adat de nagyon félrement.
    Amúgy én 2002 óra SE rajongó vagyok, de az utóbbi 2 év produktuma katasztrófa. 8 év óta először vettem nokiát.
    Ezzel a telóval is lenne pár gond. SE csati, lassú, csúnya, kicsi akksi, VASTAG (mikor értik már meg a telefongyártó cégek, hogy egy mobil nem lehetnek vastagabb 13mm-nél. Különben kidörzsöli a farmer zsebét :(( )
    2010 Q2 és 3,15 Mp fixfókusz. Gratulálok (csak összehasonlításképpen, D750: 2004 2Mp Autofókusz). 6év alatt ezt sikerült fejlódni? Gratula.
    Értem én hogy nem egy csúcskategóriás teló, de azért az durva hogy egy hat éves csúcskategóriás teló lemossa a színről.

    Amúgy szerintem nem baj hogy van benne GPS, de akkor legyen használható. És ingyenes. Kiver a ragya, hogy egy 40-50k telefonon a GPS-ért még éves szinte fizessek kb 15-20 rugót.
    Haha.

    Most Nokia okostelóm van. Egy hulladék. Symbás, de én nem szeressem a Symbát. Lassú, buta. Jah és érintőképernyős. Pfujjjj nagyon sz*r.

    Szal szeretnék egy telefont ami legalább 5-8 megapixeles, max 13mm vastag, klasszikus kialakítású (nem csúszkás, nem érintős, nem ku*vaan*ja), jackes, miniusb-s, használható, ingyenes GPS van benne, nem okostelefon.
    Nekem ilyen Szociális ( ;) )Twitter Iwiw FaceBook sz*rok nem kellenek.
    Tőlem lehet 200k is (120-nál olcsóbb telóm még úgyse volt), csak legyen már ilyen teló.
    Van? Tudom, túl nagyok az elvárásaim...
    Én csak a D750-et akarom 2010-es köntösben.

    De nem lehet mert ha már egy telóba raknak GPS-t, és WiFi-t, akkor az már biztos nagyon okos telefon, (tehát instabil, lassú sz*r) és akkor már meg kell variálni, tehát legyen csúszkás (amitől fölöslegesen dög vastag lesz, és nehezebben használható), vagy érintős (és tök használhatatlan)
    Elb*szott egy hozzáállás ez.

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák