Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    válasz dabadab #22 üzenetére

    :R

    Azok nekem már megvannak, bár annyiban egyet értek veled, hogy manapság nincs jó lemez cd/dvd fronton esetleg elfekvőben Info -+R Philips (adott serial számos) Verbatim +R UAE (ha még kapsz) esetleg Taiwani Maxell 30+3 +R lemez.
    Bd lemeznél más a helyzet, Panasonic eredeti Japan -R -RE 25-50 GB, Verbatim -RE 25-50 GB karcálló bevonattal.

    + akinek van gyűjteménye eredeti lemezek különleges kiadások stb-stb.

    HDD (erre csak anyit tudok mondani ha veszítesz is tartalmat, még minőségi táp és vezérlő esetén is sokat veszthetsz. Raid-ben sem sokan gondolkodnak főleg nálunk, veszel 2 db 2 TB lemezt és csak 2 TB helyed van pl Raid 0 ban(mert ugye tükrözödnek) és ha meghalt az egyik lemez venned kell egy másikat mihamarabb.

    + Nem mindenki számítógép guru, sok ember faceb... meg stb a biztonságra meg egyáltalán nem adnak....

    Es a hozzavalo lemezek? Meg baromi kenyelmetlen am az, ha folyton elo kell turni a lemezt (hol is van? A taskaban? Otthon a szekrenyben? Vagy a BR lejatszoban? Vagy a laptop ODD-jeben? Vagy?...)

    Rendet kell tartani listát vezetni és hipp-hopp megvannak, persze utána vissza tenni azonnal.
    Több ezer lemezem szerinted hogy találom meg csináltam anno egy listát, (külön doksi, zene, film, eredeti nem eredeti) 1-2.5 perc alatt előszedem neked beolvasásra készen.

    Jó napot !

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • M107

    addikt

    válasz dabadab #22 üzenetére

    :R

    UI:

    Még annyit tennék hozzá : nincs mindig idő arra, hogy meghallgassak, megnézek valamit ezért tárolom.
    Munka a család egyéb programok, s a másik ér kitudja megszerezhető lesz e valaha jó minőségben.

    Audio cd-im Flac-osítása biztonsági másolatok sorozat film gyűjtés (eredeti nem eredeti)multimédiás tartalmak eszik a helyet, s ez még csak a kezdet nem akarom szét offolni a témát egyébként sem.

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák