Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emilió

    junior tag

    válasz ShiTmano #24 üzenetére

    Természetesen? :DDD Nem hagyod magad kizökkenteni ugye? Azután természetesen, hogy szóvá tettem. De ha természetesen, és felette nincs sok hatása nv-nél sem, ezt milyen tesztek alapján mondod? ;]

    Pingüino:
    Bocsánat ezek szerint tényleg pongyolán fogalmaztam az első hsz-ben. Azt akartam mondani, hogy az nv legalább olyan címeket támogat, amiben van gyorsulás, szemben az amd általános támogatásával, ami bár tök jó, de minek olyan játékra amiben nem segít? ;)

    Ha ezt tisztáztuk, akkor még arra kérnélek meg, hogy a jövőben kerüld a minősítésem, mit értek és mit nem. Annak fényében, hogy ha érdekedben áll akkor egy olyan embert, akit több tízezren követnek, és amd processzorokhoz ír sokak által használt tuning szoftvert, te hipp-hopp inkompetensnek nyilvánítod - szerintem neked nem kell engem minősítened. Köszi.

    [ Szerkesztve ]

    A józan ész nem ajándék, hanem büntetés, mert nap mint nap meg kell küzdened azokkal, akiknek nincs. Főleg a kis trollokkal, akik lenyúlják az idézeted, és azt hiszik, ettől okosnak tűnnek majd.

Új hozzászólás Aktív témák