Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xmaas

    őstag

    válasz SANKADI #5 üzenetére

    A szolgaltato persze hogy tudja mit neznek az emberek plane manapsag amikor mindekinel valami box szeruseg van beiktatva a lakasban az se egy "tiszta" dolog es elegge zavaro mert neki se krvara semmi koze vagy joga hozza hogy a felhasznalot "kukkolja" mert nem a titkosszolgalat, legfeljebb ha a felhasznalot merkeri szepen hogy figyu enged meg nekem figyeljem hogy melyik musort reszesited elonyben vagy valami es akkor legfeljebb a beleegyezeseddel csinalhatna de az is finoman szolva elegge necces eleg sok szempontbol,

    De itt meg mindig a televizio gyartorol beszelunk erted a meg nagyobb problemat ?

    Ennyi erovel akkor minden hardvergyarto(barmilyen gyarto aki barmilyen elektronikus szir.szart legyart ) nekiallhatna hallgatozni es nezegetni kamerakon meg szenzorokon keresztul mindenkinek a lakasaban hogy ki pont mit szarik mit eszik mit nezz kivel dug mit dug stb. erted?

    Erosen megsertik a szemelyisegi jogokat a maganszferat es a magantulajdont amik torveny szerint szent erinthetetlen dolgok addig amig nem tortenik torvenysertes/buncselekmeny stb, abszolut senkinek a vilagon semmi joga hogy oda bejusson benezzen vagy barmit ott tevekenykedjen a tulajdonos beleegyezese nelkul .

    En is azt mondom amig torvenytisztelo allampolgar vagyok senkinek semmi joga hozza hogy engem semmilyen modon megfigyeljen es plane nem egy barmilyen targy gyarto ami nem is hatossag hanem egy senki es semmi

Új hozzászólás Aktív témák