Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipike19

    tag

    válasz Dare2Live #27 üzenetére

    https://prohardver.hu/teszt/pc_konzol_avagy_uj_generacios_jatszma/mi_a_konzol_elonye.html?stext=xbox

    Szerintem erre gondolsz.

    Sipi

  • hallador

    addikt

    válasz Dare2Live #27 üzenetére

    nemtudom feltünt e, hogy a linux mellett ott a Z az I is és az AIX is. AIXban nem vagyok 100%ig biztos de Z és I az tuti van T-nél.

    Itt nem arról van szó, hogy van-e náluk vagy nincs náluk, hanem arról van szó, hogy az IBM adott termékeit nem engedi ki a kezéből. Ilyenek a Nagy Tape Library-k, a Nagygépek, a Nagy powerek, as a nagy Storage-k. Tehát ha akarod sem teheted meg hogy egy Ethalon, vagy egy Delta vagy T supportálja mert mikor az IBM eladja ilyen feltételekkel adja el.

    Nem csak. És ez nem hit kérdése.

    Sajnos a hitet a support/licenc felül szokta vágni. Az IBM meg ebben erős. És az nem olcsó jános kategória szokott lenni, és nem x86 árban van.

    óradíjról volt szó.

    Pontosan 420 $ volt egy megkezdett óra. 40 perc alatt végzett a srác..

    power 9re épül? Arra. PONT.

    Komolyan már, a Power és az Openpower között "picit" van különbség, PONT.

    Suportról meg itt végképp nem írtam mért adsz a számba olyat amit nem mondtam?

    Szerinted a cégek amiről ez a cikk szól Openpowert vesz. Nem, Power-t annak a felső kategóriáját meg csak adott feltételekkel veheted meg. Ki mondta hogy mondtad, én mondtam, de ezek szerint te nem vagy tisztában az IBM-es cuccok licenc/support dolgaival.

    Most gondolj bele, hogy egy X cég tegyük fel a Magyar AUDI vesz kettő Power szervert, megáll, vagy bővíteni kell, akkor majd jön dzsoni a dzsungelből ,és majd valamikor megcsinálja. Ez az openpower.
    Ezzel ellentétben a gyártás nem állhat meg, az egyik szerver megáll, a másik szerverterembe átáll a rendszer, a termelés észre sem veszi, 4 órán belül a szerver meg van javítva. És ez nem olyan mint az x86-os HP szerver, hogy van hozzá alkatrész dögivel, mert lehet, hogy külöm repülővel jön az Írországi összeszerelő üzemből a pótalkatrész csak ehhez a szerverhez.

    Ez ha tettszik ha nem rohadt sokba kerül... Nem x86.

    Mit hova? Zt? It?

    Ki beszélt Z-ről? Ha elolvasod amit írtam, akkor x86-os és Powerről volt szó, na akkor mi köze van bármelyiknek a Z-het, azon felül, hogy a Z management szervere Power? Semmi?

    Akkor Z-ről beszélhettem?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák