Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smc

    addikt

    válasz kuntics #3 üzenetére

    Az IOS felvevő funkciójával megoldható lenne, csak legtöbbször azért nem kapcsolom be, mert amikor megnyitom a programot még gőzöm sincs mit fogok csinálni, így általában van fél óra skiccelés random témákban, viszont amikor megtalálom az “igazit”, akkor persze elfelejtem belőni a felvételt. :)
    No meg ott felugrana mindenféle értesítés és mivel nem egy ültő helyemben készülnek a nagyobb képek, így többször is eszembe kellene jutnia, hogy bekapcsoljam, nem is beszélve a videó összeollózásáról és a szemét kivágásáról utána. :D
    Nem vetem el a dolgot, de még nem jött el a pillanat, hogy ezzel nehezítsem a folyamatot. :)

    UI. A Procreate nem tud ilyet, itt lényegében csak snapshotok készülnek minden egyes lépés után, azaz konkrétan nem rögzíti az ecset útját + így kevesebb tárhely fogy. :) Azt még nem teszteltem, de szerintem akku időben is jobb megoldás ez, a videók pedig legalább 2x-és, de van hogy 6x-ős sebességre vannak gyorsítva, amin amúgy sem látszana a vonal útja.

    [ Szerkesztve ]

    5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Új hozzászólás Aktív témák