Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krizmo_

    addikt

    válasz Sirandrish #15 üzenetére

    A ruhakiégetés az engem is zavart, főleg azért mert mindig más dohányosok égették ki a ruháimat.:)
    Akkor volt okod bőven letenni. Sokakat ezek a dolgok nem is zavarnak.
    A szaga az engem is eléggé zavart....pedig mindig megmostam a kezem, meg befújtam, de lehetett érezni...
    Mondjuk körülöttem szinte mindenki dohányzott, és folyamatosan csábítottak is....kemény volt így leszokni....
    Amúgy, próbaképp tavalyelőtt elszívtam egy cigit, kíváncsi voltam mi lesz....Bűntudatom lett, és az álmaiban folyamatosan gyötrődtem emiatt...Ráadásul húgom adta a cigit, akiről tudni kell, hogy ritkán jár haza, külföldön él, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy azt vettem észre azért várom, hogy haza jöjjön, hogy legyen megint cigizés....na, ez a függőség.....azóta már volt itthon, és folyamatosan arra gondoltam, de jó lenne kérni tőle....de, nem kértem....loptam egyet....ami, azóta is itt van becsomagolva....
    Azt hiszem ez örök harc lesz nálam....de, visszaszokni sosem fogok....

    A szalag kicsit gyengébb, mint a kötél, de vannak gyakorlatok, amikhez az kell:
    Gumikötél
    Gumiszalag

    Mi innen szoktunk rendelni szalagot.
    Itt le vannak írva kinek milyen színű ajánlott, és van hozzá egy füzet is amiben gyakorlatok vannak.

Új hozzászólás Aktív témák