Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    Ez egy tucat tablet, ráadásul kiherélve. A különbség az eddigiekhez képest mindössze annyi, hogy az Amazon nevet adott ehhez a kiherélt vashoz, meg a ráépülő kapcsolt szolgáltatások miatti haszon érdekében nyomott áron adja, ráadásul "reklámnak" sem utolsó, szép szines, kézzelfogható és mutogatható stb. Nem hülyék Amazonnál sem.. Viszont az E-könyvolvasójuk 1000x használhatóbb és értékesebb. Amit a cikkíró logikájában nem értek (már sokadik cikknél) hogy miért az OS-eket "versenyezteti"? :D Most ez ilyen hobby, vagy van bármi különösebb értelme az iOS VS Android 1000-edik összehasonlítgatásának 2 totál eltérő, más céllal létrehozott, más funkciókkal és felvevőpiaccal rendelkező, totál más vassal, gyártóval, kiadóval stb. rendelkező konkrét termék esetében? :) Gondolom, valamilyen szinten van, elvégre rajtuk van az OS, de azon kívül miért az OS a szempont? :D

    Azt persze értem, hogy így többen olvassák a cikket ha "ütköztetve" (szítva) vannak a kedélyek/OS-ek márkagőg/márkahű/véleményhű és az ellenmárkagőg/ellenmárkagőg/ellenvéleményhű oda-vissza ki mire esküszik táborba tartozó emberek :)

  • vanhalen

    senior tag

    válasz Findzs #10 üzenetére

    "szerintem csak arról van szó, hogy jó áron jó terméket adnak
    appléék azért robognak mert sikk lett apple terméket birtokolni és csak bizonyos társadalmi réteg engedheti meg magának és ha abban a rétegben nincsen appléd akkor nem vagy menő

    ilyen egyszerű :B :K"

    Vagy pedig azért, mert "almáék" 1977 óta porondon vannak és "nevük" egyet jelent a minőséggel, újításokkal, felhasználóbarát OS-el stb. Magyarul egy befutott "márka" ami már bizonyított. Egyébként meg ha már "bizonyos társadalmi réteg"-ről regélsz, gondolkozz el azon, hogy:

    1. Külföldön sokkal olcsóbb (azt meg ugye nem kell ecsetelnem, a magyar-nyugateurópai ÉS japán ÉS USA fizetések hogy aránylanak egymáshoz)

    2. Az még meg sem fordult a fejedben, hogy azért veszi az a pár millió ember sorba állva az újabb kiadású Mac/iPod/iPhone/iPad cuccokat előrendelésben, mert JÓK??

    3. Vagy mert SZERETIK??

    Tudom, hogy hihetetlen.. különösen az utolsó.. Az a sok sok ostoba, tudatlan, megvezethető szerencsétlen... akik ráadásul olyan kis butácskák, hogy nem tanultak az előző széria "átb**ásaiból" hát nem képesek sorbanállni az újabb modellekért és 1 nap alatt 2milliónyian ráadásul? :(( Most mondd meg.. MENTSÜK MEG ŐKET!! MI magyarok, majd megmondjuk a frankót az egész butuska világ elfajult/elsznobult tévelygő, naiv báránykáinak :DD

    Amúgy van plédem, menő vagyok? Ku**va hideg lett és még nincs fűtés, hát tehetek én róla?? Na zúzok sznobulni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák