Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sennalacy

    aktív tag

    Bőven meg lennék elégedve, ha a fotorealisztikus grafikát előbb megcsinálnák 300+ W-on, és ha már kész van akkor trükközzenek az energiahtékonysággal.. Sajnos azonban sokkal valószínűbb, hogy alulról próbálják majd megint közelíteni a célt, és előbb az "1W"-ot veszik alapul mert oda el lehet sütni a régi már megírt játékokat.. az újszülött mobil júzereknek meg minden játék új, szóval keresni is fognak vele jobban mintha a tényleges fotorealizmusra törnének sokszoros munkát fektetve valóban új címek kifejlesztésébe. :( Így a végén nyugdíjas leszek mire kihoznak egy olyan címet ami valóban végre eléri legalább a korábbi renderek szintjét.

    Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

  • Sennalacy

    aktív tag

    Az a baj, hogy manapság senki sem elég tökös a játékfejlesztésben. Emlékszem még amikor a GP4-ben rányomtam az "O" betűre és elképedve láttam a 600%-os processzor leterheltséget, és éveket vártam mire kijött olyan hardver ami rendesen akadás nélkül vitte. Minden egyes upgrade alkalmával kicsit közelebb kerültem az áhított célhoz.. ilyen volt később a Crysis első része is, csak ott már videokártyával megspékelve. Manapság meg a mobiltelefonoktól az utrabookokig, az arcpirító "gaming laptopoktól" a high end PC-kig mindenen futtatni akarnak valamit, és csodálkoznak, hogy döglődik a high end piac, mert lényegében alig van ami indokolná a létezését(a 48x élsimítás és az eyefinity nem valós indok ), és az is többnyire az optimalizáció hiányából fakad.

    Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

Új hozzászólás Aktív témák