Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    én őszintén szarok a tévékre, de valahol nem tartom túl vicces dolognak 4 millió létminimum alatt élő ember arcába dörgölni egy ilyen lényegében felesleges cuccot, ennyi rettentő sok pénzért. biztos bennem van a hiba, de nekem a realitásérzékelőm mást mutat. és most nem pont erről van szó, de az eddigi tesztekben is olyan természetességgel beszélt mindenki 3-4-600.000 tévére kiadandó / kiadható forintokról, hogy csak pislogtam.

    én már olyanokon gondolkodom, hogy a személyes kajás blogba ezt vagy azt leblogoljam-e, mert nem biztos hogy jólesik az olvasók valszeg nagy részének, hogy nem engedhet meg magának mondjuk 2-3000 forintot egy jó vacsiért.

    ezzel nem azt akarom mondani, hogy tiltsuk be a drágaságot, csak valahol betegnek tartom ezt az egész tévébálványozást. ez csak egy darab műanyag, amiből ráadásul ritkán jön ki bármi értelmes vagy tényleg élvezhető. ennek ellenére az emberekbe tolják bele, hogy senki vagy, ha nincsen 5d-s smarttévéd. hogy ez maga a végső jutalom a nehéz munkáért. aztán a doboznyi műanyagért hajtja mind rabigába a saját meg családja fejét.

    isten óvja azt a keveset, amink még van.

    ezzel biztos népszerű leszek itt.

  • lapa

    veterán

    válasz WiZARD #23 üzenetére

    az autó meg a tévé hasznosságát szeretnéd most összehasonlítani? ettől függetlenül a drága autó (spec nem ferrari, de bmwaudimerci) nálam kb ugyanaz a kategória, mint ezek a drága tévék. azokról is elhitetik a néppel, hogy kell bele a fingásérzékelő meg 80 ezerért az ipod csati vagy akármi.

    hozzáteszem, hogy kocsira se költöttem még annyit, mint amennyibe a legolcsóbb épeszű új dacia vagy akármi kerül. és nem azért mert nincs, hanem mert értelme nincs. ezt az egész hülyeséget csak a reklámok találták ki. de próbáld meg lerajzolni mondjuk, hogy mi a totalcar és mi a célja. az ugyanúgy reklám, csak részletesen segíti a parasztot megindokolni miért is elengedhetetlenül szükséges az xyz. kb a "szájbarágó" kategória.

    vedd úgy, hogy csak megpróbáltam felhívni a fiatalok figyelmet a józanságra tévévásárlás kapcsán.

Új hozzászólás Aktív témák