Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    Én nem vagyok elájulva.
    Homályosak a képek. Elég erősen.(belenagyítva). olyan 8mp körül lehet a képek valós,reális mérete.De kicsiben szépek(kcisiben 5-6 éves gépek képei is tökéletesek voltak már).
    A legtöbb fotó nagyon erősen zajos,és ennek ellenére is életlen.A fehér háttér előtti sötét objektumok sem túl reálisak.....
    Tudom én hogy béta,de 2010ben,egy ilyen high-tech géptől elvárná az ember hogy szép képet csináljon.(és ne tartsam jobbnak saját felbontásán pl akárcsak az én lumix lz5-öm...)

    A videója borzalom.Mondhatni röhejes.HD,meg 1280x720,mégis a távoli bokrokat egy gigantikus pacává mossa össze.A bitráta rettentő alacsony.Kb a mobilom csinál ilyen színvonalú videót. De nem,mert az sem mossa így a színeket. Teljesen részlettelen a képe.BOTRÁNYFOS.
    Az én Lumix lz-5-öm ehez képest űrtechnológia(2006os,egyetlen hibája,hogy nem lehet zoomolni).

    A gépről kb aza véleményem,hogy kapott egy olyan érzékelőt,ami reálisan olyan 5-6mpes részletességig képes dolgozni,és egy fejlett feldolgozóegységet,ami elbánik 14mp-eles képek és 1280x720as videók rögzítésével.Tudom én,hogy ez a jövő.....és ezek az első lépések,de 2010van.......... :W

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

  • Kleroo

    veterán

    válasz Kevinmaster #11 üzenetére

    ;).
    Bezony :)
    Most átnéztem a videótáram. Remek gép.Minőség terén talán csak azt tudnom előhozni negatívumnak,hogy a színei nem elég élénkek.(de ez csak egy apróság ami utólag orvosolható)

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák